Intervijas

31 jūlijs

Vārda dienas:
Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 29. jūnijs 2020 | 18:36

Par Daugavpils mēru ievēlēts Igors Prelatovs

Publicitātes foto

Ar 11 no 12 klātesošo Daugavpils domes deputātu balsīm par domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs (“Mūsu partija”).

Balsojumā nepiedalījās vienīgi pirms pāris nedēļām no amata gāztais bijušais mērs Andrejs Elksniņš ("Saskaņa").

Tāpat pirmdien, 29.jūnijā, ievēlēta domes priekšsēdētāja vietniece - Līvija Jankovska no "Mūsu partijas". Joprojām kā vietnieki palieks arī Jānis Lāčplēsis un Jānis Dukšinskis no Latgales partijas.

Prelatovs savukārt klāstīja, ka laiks parādīja, ka kopš 2016.gada pašvaldību vēlēšanām viņš kā priekšsēdētāja vietnieks centās atdalīt politiku no saimnieciskās darbības, jo uzskata, ka tomēr cilvēkiem jārāda, ka, neskatoties uz politiskajiem apsvērumiem, pilsētai vienmēr ir saimnieks, kurš gatavs atbildēt par visu un strādāt.
Pēc šodienas balsojuma “redzēsim, kā tuvākajā laikā notiks darbs domē”. Domē strādā 15 deputāti, un katram deputātam ir iespēja realizēt savus solījumus iedzīvotājiem, norādīja Prelatovs.

Daugavpils pilsētas mērs šī sasaukuma laikā vēlēts jau ceturto reizi.

Neraugoties uz to, ka 3 no “Saskaņas” deputātiem pirmdien atbalstīja Igora Prelatova kandidatūru, Elksniņš uzskata, ka “Saskaņa” turpmāk darbosies opozīcijā.

“Daugavpils pilsētas domes “Saskaņas” deputātu frakcija turpinās strādāt Daugavpils pilsētas domē opozīcijā. Šobrīd ir jāatzīst, ka Prelatovs ir labākais iespējamais variants no tā lielākā ļaunuma Lāčplēša kunga personā,” paziņoja Elksniņš.
Jauna pilsētas vadība ievēlēta divarpus nedēļas pēc Elksniņa (“Saskaņa”) atsaukšanas no amata.

Kā liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs, Prelatovs līdz šā gada 12.martam pildīja Daugavpils domes priekšssēdētāja vietnieka pienākumus, taču no amata atkāpās, lai nepieļautu spekulācijas, ka, izmantojot savu dienesta stāvokli un esot domes priekšsēdētāja vietnieka amatā, viņš varētu ietekmēt darbu tolaik izveidotajā komisijā domes amatpersonu pieņemto lēmumu likumības un lietderības izvērtēšanai saistībā ar 300 000 eiro priekšapmaksas pārskaitīšanu SIA "Modus būve".

Tolaik viņš arī apliecināja, ka turpinās darbu kā domes deputāts un aktīvi iesaistīsies pašvaldības darbā, pildot savus solījumus pilsētniekiem.

Daugavpils domē Prelatovs ievēlēts 2017.gada pašvaldību vēlēšanās, bet pirms tam strādājis pašvaldības iestādē "Komunālās saimniecības pārvalde" kā Tehniskās nodaļas vadītājs. 2010.gadā ieguvis profesionālā bakalaura grādu transportbūvēs un inženiera kvalifikāciju transportbūvēs.

KONTEKSTS:

Pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām Daugavpils domē koalīciju veidoja “Saskaņa” ar “Mūsu partiju” Andreja Elksniņa vadībā, bet 2017. gada septembra sākumā situācija mainījās. Andrejs Elksniņš tika gāzts, Latgales partija un “Mūsu partija” izveidoja jaunu koalīciju, par priekšsēdētāju ievēlot Rihardu Eigimu. Vēlāk koalīcija izjuka, un Daugavpils domes priekšsēdētāja vietas izpildītājs bija domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs no “Mūsu partijas”.

Savukārt 2019.gada janvārī Elksniņš atgriezās Latvijas otrās lielākās pilsētas mēra krēslā.

Jaunas pārmaiņas Daugavpils domes vadībā notika 2020.gada jūnijā, kad Elksniņš tika gāzts no mēra amata.  

LSM

Komentāri:

10. marts 2021 13:13 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­­K­­­С З­н­а­­к­­­o­­м­­­c­­­т­­в­a: Бe­­­с­­пл­­­aт­­­но, Ан­oн­им­­нo, б­­ез Ш­­лю­x и cо­дe­­­ржа­нoк, все фo­­­тк­и рeа­­льн­­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­aзн­ые. Вo­т сa­­­й­­т —­­­ W­­W­W­.­­­L­V­­1­7­­­.­C­­L­­­U­­B

Pievienot komentāru {1}