Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 26. jūnijs 2020 | 19:55

Daugavpilī atklāts pirmais suvenīru pašapkalpošanās automāts

Daugavpils.lv

25. jūnijā Daugavpilī, Rīgas un Mihoelsa ielas krustojumā, māksliniece Sanri (Sandra Poplavska-Rimicāne) kopā ar vīru Jāni Rimicānu atklāja Latvijā pirmo mākslas - suvenīru automātu “SANRI AAATR BOX”, kur varēs iegādāties oriģinālus vietējo mākslinieku un amatnieku rokām darinātus suvenīrus.

Suvenīru automātā tūristiem ir iespēja iegādāties dažādus suvenīrus, bet Latgales reģiona māksliniekiem tā ir iespēja popularizēt savus darbus. Šobrīd suvenīru automātā var iegādāties 32 mākslinieku darbus, pārsvarā tie ir mākslinieki no Daugavpils, Rēzeknes un Krāslavas. Tur atrodamas ekskluzīvas preces – mākslas darbi, kas lielākoties ir vienā eksemplārā. Vīriešiem te ir iespēja iegādāties tauriņus, sievietēm lielā klāstā ir pieejama bižutērija, brošas, aproces, kā arī keramikas darbus – bļodiņas, krūzītes, rotas, dažādas glezniņas, magnētus, suvenīrus no koka ar Daugavpils simboliku.

Projekts tika īstenots pateicoties Daugavpils pilsētas pašvaldības grantu programmas “Impulss” ietvaros piešķirtajam finansējumam 5 tūkstoši eiro apmērā. Drīzumā tāds pats automāts uzsāks darbu arī Daugavpils cietoksnī, kas atradīsies blakus Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centram.

   

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru