Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 25. jūnijs 2020 | 23:28

Spīdvejistam Ļebedevam tiks veikta lauztās kājas operācija

lokomotive.lv

Latvijas spīdvejistam Andžejam Ļebdevam drīzumā tiks veikta operācija labajai kājai, kuru daugavpilietis salauza otrdien Polijas ekstralīgas otrās kārtas cīņā, ziņo viņa pārstāvētā Ribņikas ROW komanda.

Avārija notika sacensību pēdējā braucienā, kurā Ļebedevs kā līderis devās pēdējā aplī. Tobrīd viņam pabrauca garām komandas biedrs Roberts Lamberts, un, Ļebedevam paliekot bez iespējas manevrēt, daugavpilieša spēkrata priekšējais rats sadūrās ar brita motocikla aizmugurējo ratu.

Trieciens bija tik spēcīgs, ka Ļebedevs ar visu motociklu ielidoja treka apmalē un sāpīgi piezemējās. Latvijas sportists tika nogādāts slimnīcā, un sākotnēji bija aizdomas par potītes traumu, bet pēc tam tika konstatēts labās kājas apakšstilba lūzums.

Kā ziņo vienība, Ļebedevs nogādāts Pekari Slonski pilsētas medicīnas centrā, kur viņam drīzumā tiks veikta operācija. Šobrīd nav noteikts viņa atgriešanās laiks, bet portāls "Przegladsportowy.pl" lēš, ka veiksmīgi izieta rehabilitācija ļautu Ļebedevam cerēt uz atgriešanos augustā.

Diezgan droši, ka Ļebedevs nevarēs piedalīties 2020.gada Eiropas individuālajā čempionātā, kurā sacensības notiks jūlijā vairākos Polijas trekos.

LSM

Pievienot komentāru