Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 26. jūnijs 2020 | 19:32

Nākamnedēļ sāksies vēsāka laika periods

D-fakti.lv

Brīvdienās laiks saglabāsies tveicīgs, bet nākamnedēļ sāksies vēsākas dienas, liecina prognozes.

Brīvdienās vietām iespējams pērkona negaiss, taču lielākoties laiks būs saulains, vējš būs lēns un mainīga virziena, gaisa temperatūra pēcpusdienās sasniegs +26..+31 grādu, vietām piekrastē mazliet vēsāks, savukārt brīvdienu naktīs nebūs vēsāks par +15..+20 grādiem.

Brīvdienās Latvijā spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra izplatītais dzeltenais brīdinājums par karstumu, bet Rīgā augstākas pakāpes - oranžais, jo galvaspīlsētā pastāv risks, ka brīvdienu naktīs temperatūra nenoslīdēs zem +20 grādiem, kas rada apdraudējumu cilvēkiem ar hroniskām salimšanām, jo mājokļus šādā laikā nav iespējams atdzesēt pa naktīs.

Pirmdien Latviju sāks šķērsot plaša aukstā atmosfēras fronte, tādēļ rīta pusē Kurzemē gaidāms lietus un pērkona negaiss, vēlāk dienas gaitā līs arī citviet. Negaiss var atnest spēcīgas vēja brāzmas un krusu. Gaisa temperatūra sasniegs +22..+27 grādus, bet Kurzemes rietumos jau vairs nebūs siltāks par +18..+21 grādu, vēlā pēcpusdienā un vakarā visā valstī kļūs vēsāks.

Turpmākajā darba nedēļā ik dienu kaut daļā Latvijas gaidāms lietus, vietām arī pērkona negaiss, temperatūra dienās +17..+23 grādi, naktīs +9..+16 grādi.

LSM

Pievienot komentāru