Lielā politika

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Trešdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 25. jūnijs 2020 | 11:05

Putins atliktajā Uzvaras dienas parādē slavē PSRS lomu Otrajā pasaules karā

AP/LETA

Maskavā trešdien notika koronavīrusa pandēmijas dēļ atliktā karaspēka parāde par godu Padomju Savienības uzvaras pār nacistisko Vāciju 75. gadadienai, kurā Krievijas prezidents Vladimirs Putins cildināja PSRS lomu Otrajā pasaules karā.

"Neiespējami iedomāties, kas būtu noticis ar pasauli, ja to nebūtu aizstāvējusi Sarkanā armija," Sarkanajā laukumā uzrunājot parādes dalībniekus un skatītājus, sacīja Putins.

Ierasti šī parāde notiek 9. maijā, taču Covid-19 pandēmijas dēļ tā tika atlikta. 24. jūnijs par parādes norises laiku tika izvēlēts tādēļ, ka šajā datumā 1945. gadā Sarkanajā laukumā notika militārā parāde par godu Padomju Savienības uzvarai pār nacistisko Vāciju.

Trešdienas parādē piedalījās 14 000 karavīru, kā arī militārā tehnika. Parādē piedalījās arī militārpersonas no Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Indijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Moldovas, Mongolijas, Serbijas, Tadžikistānas, Turkmenistānas un Uzbekistānas.

Kopā ar Putinu klātienē parādi noskatījās arī vairāku valstu vadītāji - Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko, kurš bija ieradies kopā ar diviem dēliem, Kazahstānas prezidents Kasims Žomarts Tokajevs, Moldovas prezidents Igors Dodons, Serbijas prezidents Aleksandars Vučičs, Tadžikistānas prezidents Emomali Rahmons, Uzbekistānas prezidents Šavkats Mirzijojevs, kā arī Bosnijas un Hercegovinas prezidentūras serbu pārstāvis Milorads Dodiks.

Lai noskatītos parādi, Maskavā bija ieradies arī Kirgizstānas prezidents Sooronbajs Džeenbekovs, tomēr, kad tika atklāts, ka trīs Kirgizstānas delegācijas locekļi inficējušies ar koronavīrusu, Džeenbekovs pašizolējās.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 13:14 - Alisa

❤️ ︍С­­E­K­­С З­­­н­­а­к­­o­­­м­­c­т­­в­­­a: Бe­с­пл­aт­­­но, Ан­oн­­им­­нo, б­­­ез Ш­­­лю­x и cо­­­дe­­­ржа­­нoк, все фo­­тк­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­eзо­тк­aзн­­ые. Вo­­т сa­й­­т —­ W­­W­­W­­.­­L­­­V­1­7­.­C­­­L­­U­B

Pievienot komentāru {1}