Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 18. jūnijs 2020 | 19:18

VID novērš 580 000 kontrabandas cigarešu ievešanu no Baltkrievijas

Valsts policija

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde sadarbībā ar Valsts robežsardzi trešdien, 17. jūnijā, novērsa 580 000 kontrabandas cigarešu ievešanu Latvijā, kas bija paslēptas akmeņogļu kravā, portāls "Delfi" uzzināja dienestā.

Trešdien Indras muitas kontroles punktā veicot Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena skenēto attēlu analīzi un fizisko kontroli, VID un robežsardzes amatpersonas konstatēja, ka vienā vagonā ir noslēptas nedeklarētas preces.

Zem akmeņogļu slāņa amatpersonas atrada 58 kastes ar cigaretēm. Kopumā kontroles rezultātā izņemti 580 000 cigarešu (29 000 paciņas) "NZ Gold" ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Pēc VID aplēsēm valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir gandrīz 93 000 eiro.

Par konstatētajiem muitas noteikumu pārkāpumiem uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.

Delfi

Pievienot komentāru