Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 17. jūnijs 2020 | 23:31

Daugavpilī konfiscē vismaz trīs tonnas nelegālā alkohola

Valsts policija

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja likumsargi sestdien, 13. jūnijā, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu, pārvietošanu aizturēja kādu 1975. gadā dzimušu vīrieti, kā arī konfiscēja vismaz trīs tonnas nelegāla alkohola, portāls “Delfi” uzzināja policijā.

Aizturēšanas brīdī transportlīdzeklī "Renault Trafic", ar kuru pārvietojās aizdomās turamā persona, tika atrasti 800 litri spirta.

Veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, likumsargi konstatēja, ka tur notiek nelikumīga alkohola ražošana un glabāšana lielos apmēros.

Kopumā kratīšanas laikā konfiscēti aptuveni 2 300 litri brāgas, 20 litri gatavās produkcijas – kandžas, kā arī kandžas aparāts un sūkņi.

Kopumā kratīšanas rezultātā tika izņemti 3 120 litri nelegālā alkohola, ierīces, sūkņi un transportlīdzeklis "Renault Trafic".

Lai precīzi noteiktu izņemto vielu skaitu un sastāvu ir noteiktas nepieciešamās ekspertīzes.

Šobrīd likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt iespējamajai vainīgajai personai par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Policija piebilst, ka aizturētais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem pārkāpumiem.

Šobrīd personai piemērots drošības līdzeklis nesaistīts ar brīvības atņemšanu.

Delfi

Pievienot komentāru