Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 15. jūnijs 2020 | 12:10

Tuvākajās dienās kļūs siltāks, nedēļas otrajā pusē būs tveice

D-fakti.lv

Tuvākajās dienās Latvijā pakāpeniski kļūs siltāks, bet nedēļas otrajā pusē laiks kļūs pat tveicīgs, liecina prognozes.

Otrdien jau biežāk parādīsies saule, lai gan mākoņu joprojām būs daudz, temperatūra sasniegs +19..+24 grādus, vietām Vidzemes autrumos un Latgalē līdz +25..+28 grādiem, bet trešdien jau lielākajā valsts daļā būs +25..+30 grādi, vienīgi daudzviet piekrastē vēsāks - ap +20..+24 grādiem.

Karstākais laiks šonedēļ gaidāms no ceturtdienas līdz sestdienai, kad temperatūra pēcpusdienās lielākajā Latvijas daļā būs +26..+31 grāds, vienīgi vietām Rīgas līča piekrastē Kurzemē būs mazliet vēsāks.

Ik dienas kaut daļā Latvijas gaidāmas pērkona lietusgāzes, atkal pastāv risks, ka

negaisi nesīs stihijas - lielgraudu krusu, spēcīgas lietusgāzes, kas izraisa īslaicīgus plūdus, un tāpat iespējams stiprs vējš vai pat viesuļi.

No svētdienas temperatūra nedaudz pazemināsies, bet pašreizējās prognozes Līgo dienai un Jāņiem rāda, ka laiks, visticamāk, saglabāsies silts, un, lai arī vietām īslaicīgs lietus iespējams, lielākajā Latvijas daļā svētki būs saucami par sausiem.

LSM

Pievienot komentāru