Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 14. jūnijs 2020 | 18:51

Kravas vilcienos atklāj vairāk nekā 700 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, veicot kravas vilcienu kontroli, novērsa 717 600 cigarešu (35 880 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas no Baltkrievijas ievestās zāģskaidu granulu un akmeņogļu kravās, informē VID.

Piektdien, 12. jūnijā, Indras muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena sastāva muitas kontroli, atklāja lielu daudzumu nedeklarētu cigarešu. Divos vagonos ar zāģskaidu granulu kravu tika konstatētas četrdesmit ar polietilēna plēvi aptītas kartona kastes. Tajās atradās 400 000 cigarešu "Premjer" (20 000 paciņas).

Arī 7. jūnijā Indras MKP tika atklātas kontrabandas cigaretes, kas bija noslēptas vagonā ar zāģskaidu granulām. Veicot vilciena sastāva skenēšanas attēlu analīzi, muitniekiem radās aizdomas par nedeklarētu preču pārvietošanu. Noņemot nodrošinājumu un atverot lūkas, tika konstatētas trīsdesmit kastes, ietītas melnā polietilēna plēvē. Tajās atradās 300 000 cigarešu "Fest" (15 000 paciņas).

Savukārt 4. jūnijā Indras MKP amatpersonas skenēšanas attēlu analīzes rezultātā atklāja kontrabandas cigaretes, kas bija noslēptas akmeņogļu kravā. Kontroles rezultātā tika izņemtas 17 600 cigaretes "Queen" un "NZ" (880 paciņas) ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir gandrīz 114 tūkstoši eiro.

Par konstatētajiem muitas noteikumu pārkāpumiem saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.¹² pantu uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.

Delfi

Pievienot komentāru