Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 11. jūnijs 2020 | 21:48

Latvijā līdz piektdienai turpināsies negaisi

Publicitātes foto

Šodien daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā ir lietusgāzes ar pērkona negaisu un prognozes liecina, ka līdzīga situācija saglabāsies vēl arī piektdien.

Gan šovakar, gan nākamajā naktī un rīt daudzviet Latvijā gaidāms lietus, pērkona negaiss, vietām stipras lietusgāzes, lielgraudu krusa un iespējamas arī postošas vēja brāzmas.

Tuvojoties negaisam esiet piesardzīgi, jo tuvākajā diennaktī jebkurš negaiss ir potenciāli bīstams un var nest stihijas.

Ārpus negaisiem valdošais būs mērens ziemeļaustrumu vējš.

Kopumā mākoņu būs daudz un saule uzspīdēs tikai pa retam.

Minimālā gaisa temperatūra naktī +13..+18 grādi, maksimālā dienā +17..+24 grādi.

Arī Rīgā ik pa laikam lietus, pērkona negaiss. Iespējama arī krusa un stiprs vējš, bet lietusgāzēs īslaicīgi var applūst ielas. Minimālā gaisa temperatūra naktī mazliet zem +20 grādiem, maksimālā dienā +20..+22 grādi.

Sestdien mūsu reģionā ieplūdīs sausāka gaisa masa, tādēļ debesis noskaidrosies un laiks kļūs saulaināks.

LSM

Pievienot komentāru