Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 8. jūnijs 2020 | 22:29

Pirmo reizi šajā gadā gaiss Latvijā iesilis līdz +30 grādiem

D-fakti.lv

Pirmdienas pēcpusdienā Daugavpilī gaiss sakarsis līdz +30 grādiem, un tā ir augstākā gaisa temperatūra valstī kopš pērnās vasaras, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Iepriekšējais šā gada siltuma rekords bija dienu iepriekš sasniegtie +27,4 grādi, kas arī reģistrēti Daugavpils novērojumu stacijā.

Pirmdien visā Latgalē un Sēlijā, kā arī lielākajā daļā Vidzemes termometra stabiņš pakāpies līdz +27..+30 grādiem. +20 grādu robeža nav pārsniegta tikai Kurzemes piekrastē. Trijos pēcpusdienā Liepājā, Pāvilostā un Ventspilī gaisa temperatūra bija tikai +12..+13 grādi. Galvaspilsētā gaiss sasilis līdz +25 grādiem.

Karstumu pastiprina liels gaisa mitrums. Pār Latviju stiepjas atmosfēras fronte, kas nodala tveici austrumos un vēsumu rietumos; tā saglabāsies arī tuvākajās dienās, prognozē sinoptiķi.

Pirmdienas pēcpusdienā Lietuvā izauguši lieli negaisa mākoņi, kas var nest postījumus. Tie tuvojas Latvijai, un gaidāma negaisa mākoņu veidošanās arī uz vietas. Lielākais stihijas risks ir Zemgalē un Vidzemē, tai skaitā Rīgā.

Jau ziņots, ka gaidāmo bīstamo pērkona negaisu dēļ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžā līmeņa brīdinājumu valsts centrālajā un austrumu daļā, kas būs spēkā līdz pusnaktij.

Delfi

Pievienot komentāru