Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 7. jūnijs 2020 | 21:41

Latvijā konstatē divus jaunus Covid-19 gadījumus

LTV

Latvijā aizvadītajā diennaktī konstatēti divi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) svētdien publicētā informācija.

Aizvadītājā diennaktī veikti 1125 Covid-19 testi un divi no tiem bija pozitīvi.

Latvijā kopā veikti 117 660 izmeklējumi, saslimušas 1088 personas un 781 izveseļojusies, 25 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav jaunu stacionētu pacientu ar Covid-19. Stacionāros kopumā ārstējas 11 pacienti - septiņi pacienti ar vidēji smagu, četri pacienti ar smagu slimības gaitu.

Latvijā no stacionāra izrakstīti 166 Covid-19 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

Tikmēr Valsts policija diennaktī veikusi 245 pārbaudes par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu un nevienu lietvedību nav sākusi.

KONTEKSTS:

Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā 12. martā izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

LSM 

Pievienot komentāru