Intervijas

26 septembris

Vārda dienas:
Gundars, Knuts, Kurts

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 30. maijs 2020 | 21:02

Covid-19 Latvijā konstatē vēl vienam cilvēkam

Reuters

Latvijā aizvadītajā diennaktī konstatēts viens jauns Covid-19 gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās diennakts laikā veikti 1243 Covid-19 testi, pozitīvs tas bija vienam cilvēkam.

Latvijā līdz šim kopā veikti 108 174 izmeklējumi, saslimušas 1065 personas un 745 izveseļojušās, bet 24 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Kopā stacionāros ārstējas 18 pacienti: 15 pacienti ar vidēji smagu, 3 pacienti ar smagu slimības gaitu.

Kopā no stacionāra izrakstīti 155 pacienti.

Policija diennaktī veikusi 907 pārbaudes par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu un uzsākusi 11 lietvedības.

KONTEKSTS:

Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā 12. martā izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

LSM 

Pievienot komentāru