Intervijas

26 septembris

Vārda dienas:
Gundars, Knuts, Kurts

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 27. maijs 2020 | 20:15

Latvijā miris vēl viens Covid-19 slimnieks; trīs pacienti stacionēti

LTV

Latvijā aizvadītajā diennaktī miris viens Covid-19 slimnieks, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās diennakts laikā veikti 1955 Covid-19 testi, pozitīvs tas bijis četriem cilvēkiem. Mirusi viena persona, kura bija vecuma grupā no 80 līdz 85 gadiem un kurai bija vairākas hroniskas saslimšanas.

Latvijā līdz šim kopā veikti 103 553 izmeklējumi, saslimušas 1057 personas, 741 izveseļojusies, bet 23 personas mirušas.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta datiem pēdējās diennakts laikā stacionēti trīs pacienti ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 25 pacienti: 22 pacienti ar vidēji smagu, bet trīs pacienti ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti kopumā 146 pacienti.

KONTEKSTS:

Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā 12. martā izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

LSM 

Pievienot komentāru