Intervijas

26 septembris

Vārda dienas:
Gundars, Knuts, Kurts

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Sestdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 26. maijs 2020 | 21:51

Par cigarešu kontrabandu Sventes viensētā aiztur 9 personas

LSM

Robežsargi šā gada 20. maijā Sventes pagastā aizturējuši organizētu grupu, kas nodarbojās ar muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijā kontrabandas ceļā, un izņēma vairāk nekā 5,5 miljonus kontrabandas cigarešu, informēja Valsts robežsardzē.

Uzsāktā kriminālprocesā robežsargi Daugavpils novada Sventes pagastā kādā viensētā aizturēja kopumā deviņas personas - astoņus Latvijas valstspiederīgos un vienu Baltkrievijas pilsoni, kravas automašīnas šoferi.

Veicot kratīšanu saimniecības ēkā esošajā kravas automašīnā un piekabē, konstatētas 5 675 180 visdažādāko marku cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Automašīna Latvijā ar paslēptu cigarešu kravu saules bateriju konstrukcijās ieceļoja Latvijā nepilnu dienu iepriekš.

Trīs no aizturētajām personām ar tiesneša lēmumu apcietinātas, bet pārējiem likumpārkāpējiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

LSM

Pievienot komentāru