Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 25. maijs 2020 | 21:31

Ierakstīsim apsveikumus Daugavpilij atvērtajā baltkrievu grāmatā!

BKC

Baltkrievu kultūras centrs (BKC) Daugavpils pilsētas 745.gadadienai organizē akciju ar nosaukumu “Atvērtā grāmata: uzraksti savu apsveikumu pilsētai!”. No 1. līdz 5.jūnijam katrs interesents varēs atstāt savus labos vārdus albūmā, kurš noformēts baltkrievu stilā. Baltkrievu radošā dāvana tiks nodota Daugavpils pilsētas domei.

Šis gads Daugavpilij iet ar jubilejas zīmi – pilsētai aprit 745 gadi; 100 gadi kopš pilsētai ir šāds nosaukums; 95 gadi pilsētas ģerbonim; 80 gadi kopš pagājuši Pirmie Latgaliešu dziesmu svētki.

Koronovīrusa ārkārtējā situācija ir ieviesusi korekcijas publisko jubilejas pasākumu organizēšanā, mēs izveidojām atklātu baltkrievu grāmatu, kurā tiks ievietoti apsveikumi Daugavpils 745. jubilejai.

Savus rakstiskos apsveikumus jubilejā pilsētai jau ir sagatavojuši Baltkrievu kultūras centrs, Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulāts, baltkrievu biedrība “Uzdim”, baltkrievu diasporas radošie cilvēki.

Aicinām Jūs uzrakstīt sirsnīgus apsveikumus Daugavpilij dzejas vai prozas formātā un atsūtīt uz e-pastu (cbk@inbox.lv ), vai atnesot uz BKC pēc adreses: Alejas iela 68.

Apsveiksim pilsētu jubilejā kopā!

BKC

Pievienot komentāru