Intervijas

26 septembris

Vārda dienas:
Gundars, Knuts, Kurts

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 25. maijs 2020 | 21:31

Ierakstīsim apsveikumus Daugavpilij atvērtajā baltkrievu grāmatā!

BKC

Baltkrievu kultūras centrs (BKC) Daugavpils pilsētas 745.gadadienai organizē akciju ar nosaukumu “Atvērtā grāmata: uzraksti savu apsveikumu pilsētai!”. No 1. līdz 5.jūnijam katrs interesents varēs atstāt savus labos vārdus albūmā, kurš noformēts baltkrievu stilā. Baltkrievu radošā dāvana tiks nodota Daugavpils pilsētas domei.

Šis gads Daugavpilij iet ar jubilejas zīmi – pilsētai aprit 745 gadi; 100 gadi kopš pilsētai ir šāds nosaukums; 95 gadi pilsētas ģerbonim; 80 gadi kopš pagājuši Pirmie Latgaliešu dziesmu svētki.

Koronovīrusa ārkārtējā situācija ir ieviesusi korekcijas publisko jubilejas pasākumu organizēšanā, mēs izveidojām atklātu baltkrievu grāmatu, kurā tiks ievietoti apsveikumi Daugavpils 745. jubilejai.

Savus rakstiskos apsveikumus jubilejā pilsētai jau ir sagatavojuši Baltkrievu kultūras centrs, Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulāts, baltkrievu biedrība “Uzdim”, baltkrievu diasporas radošie cilvēki.

Aicinām Jūs uzrakstīt sirsnīgus apsveikumus Daugavpilij dzejas vai prozas formātā un atsūtīt uz e-pastu (cbk@inbox.lv ), vai atnesot uz BKC pēc adreses: Alejas iela 68.

Apsveiksim pilsētu jubilejā kopā!

BKC

Pievienot komentāru