Intervijas

30 septembris

Vārda dienas:
Elma, Elna, Menarda

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Trešdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Ceturtdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 23. maijs 2020 | 21:00

Latvijā Covid-19 apstiprina vēl 16 cilvēkiem

Publicitātes foto

Latvijā aizvadītās diennakts laikā konstatēti 16 jauni koronavīrusa infekcijas Covid-19, tostarp 14 personas no sociālās aprūpes centrā “Mārsēni”, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Aizvadītajā diennaktī veikti 1489 testi.

Latvijā kopā veikti 97 846 izmeklējumi, saslimušas 1046personas un 712 izveseļojušās, 22 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 24 pacienti: 22 pacienti ar vidēji smagu, divi pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 139 pacienti.

Līdz ar to "Mārsnēnos", kur līdz šim bija atklāti jau 30 ar Covid-19 inficēti iemītnieki un darbinieki, inficēto skaits pieaudzis līdz 44. Valsts policija ir sākusi resorisko pārbaudi par slimības uzliesmojumu šajā sociālās aprūpes centrā. Mārsnēnu uzliesmojuma dēļ Priekuļu novads kļuvis par vīrusa vissmagāk skarto teritoriju Latvijā, rēķinot uz 100 000 iedzīvotāju.

Pārējie divi jaunie Covid-19 saslimšanas gadījumi fiksēti Rīgā, tādējādi jauni novadi slimības izplatībā klāt nav nākuši.

KONTEKSTS:

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

LSM

Pievienot komentāru