Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 21. maijs 2020 | 21:22

Kravas vilcienos atklāj vairāk nekā 1,3 miljonus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, sadarbībā ar Valsts robežsardzi veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, novērsa 1 360 000 cigarešu (68 000 paciņu) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienu vagonos, ieraktas dažādu veidu beramkravās.

20.maijā, Indras muitas kontroles punktā (MKP), veicot no Baltkrievijas iebraukuša vilciena skenēto kravas attēlu analīzi, muitas amatpersonām radās aizdomas par nedeklarētu preču pārvietošanu kravā. Veicot kontroli sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām, tika atklāts, ka zem šķeldas ir noslēptas cigaretes. Vienlaikus vilciena sastāvu pārbaudīja arī muitas kinologs ar darba suni un trīs vagonu rāmja konstrukcijās konstatēja no muitas kontroles slēptas cigaretes. Kontroles rezultātā kopā tika izņemtas 34 400 gab. (1720 paciņas) cigaretes "NZ".

Līdzīgu pārkāpumu Indras MKP amatpersonas atklāja arī 10.maijā, kad skenēšanas attēlu analīzes rezultātā trīs vagonos ar zāģskaidu kravu tika atklāts liels daudzums kontrabandas cigarešu. Padziļinātās kontroles gaitā muitas amatpersonas izņēma 739 600 gab. (36 980 paciņas) cigaretes "Premjer" un „NZ”. Šajā pašā dienā, veicot cita skenētā vilciena sastāva muitas kontroli, kurināmo granulu kravā muitas amatpersonas atklāja noslēptās 230 000 gab. (11 500 paciņas) cigaretes “Premjer” un „NZ”.

Šī gada 19.maijā Daugavpils preču stacijas MKP amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukuša vilciena sastāva kontroli, vagonos ar bitumenogļu kravu atklāja 280 000 gab. (14 000 paciņas) cigaretes “Premjer”. Pārkāpums tika atklāts, sadarbojoties muitas un Valsts robežsardzes amatpersonām.

Skenēšanas attēlu analīzes rezultātā šī gada 19.maijā kontrabandas cigaretes no Krievijas iebraukuša vilciena vagonā atklāja arī Zilupes MKP amatpersonas. Graudaugu atlikumu kravā bija ieraktas 14 kastes ar cigaretēm. Tajās atradās kopā 76 000 gab. (3800 paciņas) „Premjer” markas cigaretes.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 217 tūkstoši eiro.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.¹² pantu.  

VID

Pievienot komentāru