Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 18. maijs 2020 | 22:16

Darba nedēļā saglabāsies vēss laiks, brīvdienās kļūs siltāks

D-fakti.lv

Šajā darba nedēļā lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, laiks joprojām vēss, bieži vējains un gaidāms arī lietus, liecina prognozes.

Līdz ceturtdienai gaisa temperatūra naktīs +1..+7 grādi, vietām Vidzemē līdz 0..-1 grādam, savukārt dienās tā sasniegs +8..+14 grādus. Ik dienu kaut daļā Latvijas gaidāms lietus, iespējama krusa un pērkona negaiss.

Otrdien vējš nedaudz pierims, bet trešdien un ceturtdien atkal ziemeļrietumu, ziemeļu vēja brāzmas sasniegs 15-18 metrus sekundē.

No piektdienas laiks palēnām kļūs siltāks, brīvdienu pēcpusdienās gaisa temperatūra sasniegs +14..+19 grādus, vienīgi daudzviet piekrastē saglabāsies vēsāks laiks - ap +10..+13 grādiem. Arī naktis kļūs siltākas - piektdienas naktī temperatūra vēl noslīdēs līdz 0..+6 grādiem, bet brīvdienās agri no rītiem +4..+9 grādi, vietām Vidzemē līdz +1..+3 grādiem.

LSM

Pievienot komentāru