Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 17. maijs 2020 | 14:53

Igaunija izbeigs ārkārtējo situāciju

rian.ru

Igaunija 17. maijā izbeigs ārkārtējo situāciju un to vairs nepagarinās, paziņoja valsts premjers Jiri Ratass.

Videouzrunā tautai Igaunijas premjers teica, ka situācija saistībā ar jauno koronavīrusu valstī ir būtiski uzlabojusies un tā apkarošanai vairs nav vajadzīga ārkārtējā situācija. Vienlaikus Ratass uzsvēra, ka tas nenozīmē tūlītēju atgriešanos pie agrāk ierastās dzīves, un aicināja cilvēkus arī turpmāk būt atbildīgiem.

“Vīruss nav pazudis ne no Igaunijas, ne pasaules. Ārkārtas situācijas beigas nozīmē, ka mums jāveido jauna normalitāte. Tā kā efektīvas ārstēšanas un vakcīnas atrašana vēl prasīs laiku, mums visiem jāturpina no koronavīrusa aizsargāt sevi, savus tuvākos un sabiedrība kopumā ar savu izturēšanos. Mums jāpaliek veseliem, ievērojot distancēšanās un higiēnas noteikumus,” uzsvēra Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass.

Aizvadītajā diennaktī Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl četriem cilvēkiem, šodien paziņoja Veselības departaments. Līdz ar to apstiprināto saslimšanas gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1770. No vīrusa izraisītās slimības Covid-19 kopumā miruši 63 cilvēki.

LSM

Pievienot komentāru