Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 17. maijs 2020 | 14:53

Igaunija izbeigs ārkārtējo situāciju

rian.ru

Igaunija 17. maijā izbeigs ārkārtējo situāciju un to vairs nepagarinās, paziņoja valsts premjers Jiri Ratass.

Videouzrunā tautai Igaunijas premjers teica, ka situācija saistībā ar jauno koronavīrusu valstī ir būtiski uzlabojusies un tā apkarošanai vairs nav vajadzīga ārkārtējā situācija. Vienlaikus Ratass uzsvēra, ka tas nenozīmē tūlītēju atgriešanos pie agrāk ierastās dzīves, un aicināja cilvēkus arī turpmāk būt atbildīgiem.

“Vīruss nav pazudis ne no Igaunijas, ne pasaules. Ārkārtas situācijas beigas nozīmē, ka mums jāveido jauna normalitāte. Tā kā efektīvas ārstēšanas un vakcīnas atrašana vēl prasīs laiku, mums visiem jāturpina no koronavīrusa aizsargāt sevi, savus tuvākos un sabiedrība kopumā ar savu izturēšanos. Mums jāpaliek veseliem, ievērojot distancēšanās un higiēnas noteikumus,” uzsvēra Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass.

Aizvadītajā diennaktī Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl četriem cilvēkiem, šodien paziņoja Veselības departaments. Līdz ar to apstiprināto saslimšanas gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1770. No vīrusa izraisītās slimības Covid-19 kopumā miruši 63 cilvēki.

LSM

Komentāri:

10. marts 2021 13:20 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­K­­С З­­н­­­а­к­­­o­м­­­c­т­­­в­­­a: Бe­с­пл­­­aт­но, Ан­­­oн­им­­­нo, б­­­ез Ш­лю­­­x и cо­­­дe­­ржа­­нoк, все фo­тк­­­и рeа­­льн­­­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­aзн­­ые. Вo­­т сa­­­й­­т —­­­ W­W­­­W­­­.­L­V­­1­­7­.­C­­­L­U­­B

Pievienot komentāru {1}