Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 15. maijs 2020 | 18:48

Brīvdienās laiks Latvijā saglabāsies vēss un kļūs vējaināks

D-fakti.lv

Debesis joprojām ik palaikam apmāksies un nesīs īslaicīgus nokrišņus - lietu, iespējams, krusu, taču spīdēs arī saule.

Rietumu, ziemeļrietumu vējš pastiprināsies, brāzmās sasniedzot 14-19 metrus sekundē, bet sestdien vietām Kurzemē un valsts centrālajā daļā līdz 20-22 metriem sekundē. Šāds vējš var nest nelielus postījumus, parsvarā nolaužot atsevišķus koku zarus.

Gaisa temperatūra brīvdienu naktīs pazemināsies līdz +2..+7 grādiem, bet sestdienas pēcpusdienā būs +9..+14 grādus silts, svētdien par 1-2 grādiem vēsāks.

Arī nākamās nedēļas sākumā laika apstākļi saglabāsies līdzīgi, un tikai nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra sāks paaugstināties.

LSM

Pievienot komentāru