Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2020 | 19:38

“Daugavpils ūdens” atsāk klientu pieņemšanu klātienē

SIA “Daugavpils ūdens”, ņemot vērā daudzu klientu vēlmes un ievērojot visas Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas un noteiktos piesardzības pasākumus (www.spkc.gov.lv), no š.g. 18. maija atsāk klientu pieņemšanu klātienē (izņemot kases darbību).

Klientu pieņemšanas laiks - darba dienās no 8:00 līdz 12:00

KLIENTU IEVERĪBAI!

Sakarā ar būvniecības darbiem Klientu apkalpošanas centra telpās, uzņēmuma kase nedarbosies un klientu pieņemšana tiks organizēta “Daugavpils ūdens” administrācijas ēkas 1.stāvā , Ūdensvada ielā 3, Daugavpilī (Ieeja caur caurlaidi pēc uzstādītiem virzienrādītājiem) .

 Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku un pakalpojuma saņemšana klientiem un darbiniekiem būtu maksimāli droša, klientu pieņemšana tiks veikta tikai pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot pa tālr. 654 21568.

Iedzīvotājiem būs iespēja noformēt dokumentus un saņemt nepieciešamās konsultācijas tehniskos un juridiskos jautājumos:

tehnisko noteikumu iesniegšana būvniecības informācijas sistēmā (BIS);
līgumu par pakalpojumu sniegšanu noslēgšana/pārslēgšana;
nekustāmā īpašuma pieslēgšana ūdensvada un kanalizācijas tīkliem, tai skaitā Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma programmas un projekta ”Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” ietvaros;
decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrācija;
iesniegumu, pieteikumu pieņemšana utt.

Vienlaikus “Daugavpils ūdens ” aicina klientus rūpīgi izvērtēt apmeklēšanas nepieciešamību, būt atbildīgiem pret apkārtējo cilvēku veselību un neapmeklēt uzņēmumu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

   

Pievienot komentāru