Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2020 | 19:38

“Daugavpils ūdens” atsāk klientu pieņemšanu klātienē

SIA “Daugavpils ūdens”, ņemot vērā daudzu klientu vēlmes un ievērojot visas Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas un noteiktos piesardzības pasākumus (www.spkc.gov.lv), no š.g. 18. maija atsāk klientu pieņemšanu klātienē (izņemot kases darbību).

Klientu pieņemšanas laiks - darba dienās no 8:00 līdz 12:00

KLIENTU IEVERĪBAI!

Sakarā ar būvniecības darbiem Klientu apkalpošanas centra telpās, uzņēmuma kase nedarbosies un klientu pieņemšana tiks organizēta “Daugavpils ūdens” administrācijas ēkas 1.stāvā , Ūdensvada ielā 3, Daugavpilī (Ieeja caur caurlaidi pēc uzstādītiem virzienrādītājiem) .

 Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku un pakalpojuma saņemšana klientiem un darbiniekiem būtu maksimāli droša, klientu pieņemšana tiks veikta tikai pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot pa tālr. 654 21568.

Iedzīvotājiem būs iespēja noformēt dokumentus un saņemt nepieciešamās konsultācijas tehniskos un juridiskos jautājumos:

tehnisko noteikumu iesniegšana būvniecības informācijas sistēmā (BIS);
līgumu par pakalpojumu sniegšanu noslēgšana/pārslēgšana;
nekustāmā īpašuma pieslēgšana ūdensvada un kanalizācijas tīkliem, tai skaitā Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējuma programmas un projekta ”Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” ietvaros;
decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrācija;
iesniegumu, pieteikumu pieņemšana utt.

Vienlaikus “Daugavpils ūdens ” aicina klientus rūpīgi izvērtēt apmeklēšanas nepieciešamību, būt atbildīgiem pret apkārtējo cilvēku veselību un neapmeklēt uzņēmumu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

   

Pievienot komentāru