Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 12. maijs 2020 | 19:00

Daugavpilī sāks apmeklētāju apkalpošanu kultūras iestādēs un tūrisma objektos

12. maijā Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis kopā pulcēja Daugavpils kultūras un tūrisma iestāžu vadītājus uz sanāksmi sakarā ar to, ka no 12. maija valdība lēmusi atvieglot ārkārtējās situācijas ierobežojumus.

Ir atļauts rīkot pasākumu līdz 25 cilvēkiem, ievērojot distancēšanos, atļauts atvērt kultūras un tūrisma objektus. Sanāksmē tika lemts, kā strādās kultūras un tūrisma iestādes pēc 12. maija. Katrā iestādē ir sava specifika, tāpēc šonedēļ tiks izvērtētas iespējas uzsākt apmeklētāju apkalpošanu, nodrošinot visus drošības pasākumus.

Ir nolemts, ka Rotko mākslas centrs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, Māla mākslas centrs, Šmakovkas muzejs, Tūrisma informācijas centrs vērs durvis apmeklētājiem ar sestdienu, 16. maiju. Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles atsāks lasītāju apkalpošanu klātienē no 18. maija, bet sākot ar 13. maiju, bibliotēkas apkalpos tikai tos lasītājus, kuri būs iepriekš rezervējuši grāmatas. Ar šiem lasītājiem bibliotekāri sazināsies individuāli, lai vienotos par ierašanās laiku.

Tuvākajā laikā iestādes sagatavos informāciju, kā tiks apkalpoti apmeklētāji. Kultūras un tūrisma objektu apmeklētajiem lūgums izturēties ar sapratni un ievērot drošības prasības.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru