Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. maijs 2020 | 18:31

Uzsākta ūdensvada un kanalizācijas sistēmas izveide Judovkas mikrorajonā

Daugavpils.lv

Daudzi pilsētas iedzīvotāji jau varēja ievērot celtniecības tehnikas rosību abos Daugavas krastos – Gajoka un Judovkas mikrorajonos. Šeit sākās kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūve, kuras rezultātā Judovkā izveidos pilnvērtīgu ūdensapgādes sistēmu. Šo projektu īsteno SIA “Daugavpils ūdens” ar ES Kohēzijas fonda finansiālu atbalstu.

Darbus veic SIA “LAGRON” un SIA “Geo Consultants”, kuriem jāizpilda ļoti apjomīgs darbs – jāizveido garš savienojums zem Daugavas, jāieklāj vairāk nekā 9 km garš kanalizācijas un vairāk nekā 10 km garš ūdens piegādes tīkls Judovkas mikrorajonā, kā arī jāizbūvē trīs kanalizācijas sūkņu stacijas. Rezultātā vairāk nekā 1 000 mikrorajona iedzīvotāju varēs pieslēgties jaunai ūdensapgādes sistēmai.

Būvniecības darbi jāpabeidz līdz 2021. gada martam. Savukārt projekta pilnīgai pabeigšanai, kuras laikā ir jāorganizē māju maksimālais pieslēgums sistēmai, jānotiek līdz 2023. gada septembrim.

Pašlaik Judovkas iedzīvotāji neizrāda lielu aktivitāti, iesniedzot pieslēgšanas pieteikumus. Tāpēc jāatgādina, ka iedzīvotāji var pretendēt uz pilsētas domes līdzfinansējumu. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuriem ir piešķirts maznodrošinātās vai trūcīgās personas, daudzbērnu ģimenes statuss, kā arī 1.grupas invalīdiem: šīs iedzīvotāju kategorijas var rēķināties ar izmaksu segšanu 100% apmērā, bet ne vairāk kā 3000 EUR viena nekustamā īpašuma pieslēgumam. Fiziskās personas var saņemt atbalstu 55% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 1 500 EUR viena nekustamā īpašuma pieslēgumam.

Precīzāku informāciju var saņemt, zvanot uz «Daugavpils ūdens» informatīvajiem tālruņiem 654-22552 vai 654-47818. No 18. maija «Daugavpils ūdens» ofisā Ūdensvada ielā 3 tiks atsākta klientu apkalpošana klātienē, bet ir jāņem vērā, ka šis pakalpojums būs pieejams tikai pēc iepriekšējās pieteikšanās.

Speciālisti lūdz daugavpiliešus ar sapratni izturēties pret projekta izraisītajiem transporta kustības ierobežojumiem abos Daugavas krastos un ievērot pagaidu satiksmes kārtību.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru