Intervijas

4 jūlijs

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

Vārda dienas:
Sandis, Sandijs, Ulvis, Uldis

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Sestdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Svētdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 9. maijs 2020 | 22:20

Latvijā aizvadītajā diennaktī Covid-19 infekcija apstiprināta 2 cilvēkiem

LTV

Latvijā aizvadītās diennakts laikā konstatēti divi jauni koronavīrusa infekcijas Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās diennakts laikā veikti 2555 Covid-19 testi, bet kopā līdz šim veikts 75 571 izmeklējums. Līdz šim ar Covid-19 saslimuši kopumā 930 cilvēki, 464 izveseļojušies, bet 18 miruši, informēja SPKC.

Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 29 pacienti: 27 pacienti ar vidēji smagu, bet 2 pacienti ar smagu slimības gaitu. Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta datiem kopā no stacionāra izrakstīti 109 pacienti.

Lielo slimnīcu ārsti ievērojuši kādu satraucošu tendenci. Slimnīcā nonāk aizvien vairāk smagi slimu pacientu ar iekaisumiem vai kaitēm, kas citkārt ir viegli ārstējamas. Piemēram, vairāki gados jauni pacienti ievesti ar jau plīsušu aklo zarnu. Iespējams, palīdzība nav saukta nezināšanas vai aplamas informācijas dēļ.

Tad, ja ir neizturamas sāpes, samaņas zudums vai cits dzīvībai bīstams stāvoklis, noteikti jāzvana 113. Tāpat katram pacientam, kuru uzņem slimnīcā, veic koronavīrusa testu.

KONTEKSTS:

 Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

LSM 

Pievienot komentāru