Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 1. maijs 2020 | 23:47

Robežsargi pārtrauc kārtējo cigarešu nelikumīgu pārvietošanu

Robežsardze

Trešdien, 29. aprīlī, Valsts robežsardzes amatpersonas Daugavpils novada Demenes pagastā izņēma 60 tūkstošus cigarešu "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām, ziņo Valsts Robežsardze.

Robežsargi, veicot robežapsardzības pasākumus, Demenes pagastā, Šemberga kapu rajonā, konstatēja Renault Traffic markas automašīnu. Automašīnas apskates laikā tās bagāžas nodalījumā robežsargi konstatēja 2 melnā polietilēna plēvē ietītas kārbas, bet netālu no automašīnas vēl 4 bedrē paslēptas kārbas ar cigaretēm.

Kopumā robežsargi izņēma 60 000 cigarešu "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām un, turpinot kriminālmeklēšanas pasākumus, aizdomās par nozieguma īstenošanu Latvijas Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā aizturēja Latvijas pilsoni.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas (par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā).

Robežsardze

Pievienot komentāru