Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 15. marts 2020 | 11:08

Iepirkšanās un izklaide internetā – ko iecienījuši cilvēki citviet pasaulē

Publicitātes foto

Tiešsaistes jeb online pakalpojumu popularitāte pēdējo gadu laikā ir strauji augusi. Tehnoloģiju attīstība un pieejamība visā pasaulē ir veicinājusi ne tikai attālinātā darba iespējas un iepirkšanos internetā, bet arī sekmējusi dažādu izklaides iespēju piedāvājumu tiešsaistē, sākot no iespējas vērto jaunākās filmas un seriālus līdz pat koncertu un teātra ierakstiem. Pēdējā laikā dažādu tiešsaistes pakalpojumu izmantošana ir piedzīvojusi jaunu, straujas izaugsmes periodu. Uzzini, kādus pakalpojumus ir iecienījuši patērētāji visā pasaulē.

Darbs internetā – ikdienas darba organizēšana un sapulces


Neskatoties uz to, ka attālinātais darbs pēdējo gadu laikā dažādās nozarēs ir kļuvis pašsaprotams, tomēr lielai daļai darba devēju un darba ņēmēju profesijas specifikas dēļ tas ir kas pavisam jauns. Attālinātais darbs nav iedomājam bez dažādām darba plānošanas un videokonferenču platformām kā, piemēram, Asana, Google Hangouts, Skype, Zoom u.c. Tieši Zoom ir kļuvis par vienu no populārākajām attālinātā darba atbalsta instrumentiem, kurā vienkopus uz video zvanu var sapulcināt līdz 100 lietotājiem (bezmaksas versijā ) un 1000 lietotājiem maksas versijā. Šāda konferenču zvanu platforma ne tikai ievērojami atvieglo sapulču un tikšanos organizēšanu, bet arī ļauj kolēģiem uzturēt ikdienas saikni vienam ar otru. Turklāt aizvien vairāk un vairāk lietotāju šo vietni izmanto ne tikai darba vajadzībām, bet arī, lai pavadīt laiku ar ģimenes locekļiem un draugiem.


Iepirkšanās tiešsaistē – no pārtikas līdz sporta trenažieriem


Pārtikas un citu ikdienai nepieciešamo preču iegāde aizvien biežāk tiek veikta internetā, attīstot patērētājiem jaunus paradumus. Visbiežāk internetā tika iegādāts apģērbs, bērnu rotaļlieta un skaistumkopšanas preces. Taču aizvien lielāks pieprasījums veidojas arī pēc pārtikas precēm un dažādām citām ikdienā nepieciešamām precēm. Pasaulē lielākā online iepirkšanās vietne Amazon ir ne tikai ievērojami atvieglojusi ikdienas iepirkšanos, bet arī kāpinājuši apgrozījumu un peļņu, nodrošinot cilvēkus ar pārtiku, higiēnas precēm, sadzīves tehniku un citām ikdienā nepieciešamām precēm. Tuvojoties vasarai, ievērojami pieaudzis pieprasījums arī pēc mājas apstākļos lietojama sporta ekipējuma. Arī Latvijā patērētāju paradumi tiek mainīti, tirgotājiem piedāvājot plašu pārtikas, dzērienu un pat mājražotāju produktu sortimentu iegādei internetā.


Izklaide – filmas, koncerti un spēles online

Līdzīgi kā iepirkšanās vai darbs, arī mūsu ikdienas izklaides paradumi tiek mainīti. Tādas tiešsaistes satura un izklaides platformas kā YouTube un Netflix neapšaubāmi piedzīvo jaunu popularitātes vilni un abonementu skaita pieaugumu. Filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platforma Netflix piedāvā saviem lietotājiem vērot godalgotas filmas, seriālus, kā arī savu oriģinālsaturu – dokumentālās filmas, seriālus u.c. Tiešsaistes pakalpojumu popularitāte pieaugusi arī izklaides nozarēs, kuras tradicionāli patērētāji pieraduši saņemt konkrētās norises vai pakalpojumu sniegšanas vietās. Visā Eiropā augstu popularitāti iemantojušas jogas nodarbības online, tiešaistes spēles ar draugiem (viktorīnas, Scrabble), kā arī vērienīgāko izklaides centru un tūrisma objektu iepazīšana tiešsaistē, piemēram, Kolizeja vai Camp Nou virtuālās tūres.

 

Reklāmas raksts

Pievienot komentāru