Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 29. aprīlis 2020 | 19:24

Aizdomās par slepkavības izdarīšanu Balvos aizturēti trīs cilvēki

Publicitātes foto

Sestdien, 25.aprīlī, Balvos atrasts 1984. gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un tajā pašā dienā aizturētas iespējamās vainīgās personas - 1988. un 1993. gadā dzimušus vīriešus un 1977. gadā dzimušu sievieti.

Šīs personas jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar šī brīža ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu un aizliegumu, proti, pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes speciāliste Lāsma Kursīte.

“14. aprīlī Valsts policija saņēma informāciju, ka šīs personas kopīgi lietojot alkoholu kāda dzīvoklī, līdz ar to pārkāpjot pulcēšanās aizliegumu. Šādi pārkāpumi tika konstatēti sistemātiski, šīs personas turpināja klaji ignorēt policijas brīdinājumus par pulcēšanos, kā arī atteicās novērst pārkāpumus,” informēja Lāsma Kursīte.

“Saistībā ar tik bezatbildīgu un rupju noteikto ierobežojumu neievērošanu vienai no aizturētajām personām trīs reizes tika piemērots administratīvais sods – 250, 1000 un 2000 eiro apmērā. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Divām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums,” informēja Lāsma Kursīte.

LSM

Pievienot komentāru