Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 24. aprīlis 2020 | 20:17

Rēzeknē aizturēts organizētās noziedzības dalībnieks

Publicitātes foto

22. aprīlī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, iegūstot informāciju par personām, kuras, iespējams, ir saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, veica informācijas pārbaudi un meklēšanas pasākumus, kuru laikā tika aizturētas divas personas. Sadarbojoties ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes speciālo operāciju dienestu “Sigma”, policija veica divu cilvēku aizturēšanu un kratīšanu viņu dzīvesvietā Rēzeknē. Konfiscēts nereģistrēts šaujamierocis, munīcija, narkotiskās un psihotropās vielas.

"Tika apturēta "Lexus" markas automašīna, kurā atradās pārbaudāmās personas. Veicot automašīnas apskati, tika konstatēts nereģistrēts šaujamierocis un munīcija. Kratīšanas pasākumi turpinājās arī personu dzīvesvietā, kur tika atrastas narkotiskās un psihotropās vielas. Narkotiskās vielas, visdrīzāk, ir amfetamīns, taču, lai noteikt šo vielu daudzumu un sastāvu, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka psihotropās vielas tiek izmantotas medicīniskajām vajadzībām un to iegādei ir nepieciešama recepte. Jāsaka, ka dzīvoklī tika atrastas arī būtiskas ieroču sastāvdaļas un šobrīd kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas visas nepieciešamās ekspertīzes," teica Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

Aizdomās par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, glabāšanu, pārdošanu pēc Kriminālprocesa likuma 264. panta tika aizturētas divas personas - 1983. gadā dzimis vīrietis un 1988. gadā dzimusi sieviete.

"Vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā kā organizētas noziedzības pārstāvis, kurš bija iesaistīts sevišķi smaga nozieguma – pasūtījuma slepkavības – lietā. Šobrīd policija skaidro personas saistību arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, un tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajām personām," skaidroja Kursīte.

LSM

Pievienot komentāru