Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 23. aprīlis 2020 | 19:59

Projekts “Baltkrievu ģēniji” apbalvots ar Baltkrievijas diplomu

Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (BKC) zinātniski pētnieciskā akcija “Baltkrievu ģēniji” ir iekļuvusi labāko projektu skaitā, kurus organizēja un realizēja ārzemju baltkrievi 2019.gadā, un tā tika atzīmēta ar Baltkrievijas Republikas Kultūras ministrijas Republikāņu nacionālo kultūru centra Diplomu.

 2019.gadā – Mazās dzimtenes gadā Baltkrievijā, BKC visa gada garumā aizritēja virkne dažādu pasākumu, virzītu uz Latvijas iedzīvotāju iepazīšanos ar atpazīstamiem baltkrieviem, kuri izslavēja Baltkrieviju starptautiskā līmenī dažādās jomās – izglītībā, literatūrā, mākslā, mūzikā, sportā, kosmosā, politikā, zinātnē.

 Akcija “Baltkrievu ģēniji” atbilst konkursa mērķiem, uzdevumiem un nosacījumiem uz augstākajiem sasniegumiem projektu organizācijā un realizācijā, pēc baltkrievu kultūras popularizēšanas baltkrievu diasporas mītnes valstī, tāpēc šī akcija tika iesniegta konkursā “Kultūra”. Rezultāts – Baltkrievijas augstais vērtējums.

“Ļoti patīkamas ziņas atnāca no Minskas, tagad gaidīsim, kad balva ieradīsies Daugavpilī. Tā ir mūsu kopējā uzvara, jo visa gada garumā kopā mēs organizējām dažāda formāta pasākumus par zināmiem baltkrieviem - administratīvi metodiskais aparāts, Baltkrievu kultūras centra mākslinieki un radošo kolektīvu vadītāji, Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” aktīvisti, Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulāta Daugavpilī konsuli. Mums ir liels gods saņemt etniskās Dzimtenes augsto atzīmi”, - atzīmēja BKC vadītāja Žanna Romanovska.

Gadu iepriekš arī konkursa “Kultūra” uzvarētāju skaitā iekļuva BKC projekts “Baltkrievu dārgumu lāde”, kā balvas tika iegūts diploms un baltkrievu nacionālie suvenīri.
 

BKC

Pievienot komentāru