Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 23. aprīlis 2020 | 19:59

Projekts “Baltkrievu ģēniji” apbalvots ar Baltkrievijas diplomu

Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (BKC) zinātniski pētnieciskā akcija “Baltkrievu ģēniji” ir iekļuvusi labāko projektu skaitā, kurus organizēja un realizēja ārzemju baltkrievi 2019.gadā, un tā tika atzīmēta ar Baltkrievijas Republikas Kultūras ministrijas Republikāņu nacionālo kultūru centra Diplomu.

 2019.gadā – Mazās dzimtenes gadā Baltkrievijā, BKC visa gada garumā aizritēja virkne dažādu pasākumu, virzītu uz Latvijas iedzīvotāju iepazīšanos ar atpazīstamiem baltkrieviem, kuri izslavēja Baltkrieviju starptautiskā līmenī dažādās jomās – izglītībā, literatūrā, mākslā, mūzikā, sportā, kosmosā, politikā, zinātnē.

 Akcija “Baltkrievu ģēniji” atbilst konkursa mērķiem, uzdevumiem un nosacījumiem uz augstākajiem sasniegumiem projektu organizācijā un realizācijā, pēc baltkrievu kultūras popularizēšanas baltkrievu diasporas mītnes valstī, tāpēc šī akcija tika iesniegta konkursā “Kultūra”. Rezultāts – Baltkrievijas augstais vērtējums.

“Ļoti patīkamas ziņas atnāca no Minskas, tagad gaidīsim, kad balva ieradīsies Daugavpilī. Tā ir mūsu kopējā uzvara, jo visa gada garumā kopā mēs organizējām dažāda formāta pasākumus par zināmiem baltkrieviem - administratīvi metodiskais aparāts, Baltkrievu kultūras centra mākslinieki un radošo kolektīvu vadītāji, Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” aktīvisti, Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulāta Daugavpilī konsuli. Mums ir liels gods saņemt etniskās Dzimtenes augsto atzīmi”, - atzīmēja BKC vadītāja Žanna Romanovska.

Gadu iepriekš arī konkursa “Kultūra” uzvarētāju skaitā iekļuva BKC projekts “Baltkrievu dārgumu lāde”, kā balvas tika iegūts diploms un baltkrievu nacionālie suvenīri.
 

BKC

Pievienot komentāru