Intervijas

31 jūlijs

Vārda dienas:
Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. aprīlis 2020 | 18:52

Balvos aiztur dzērājšoferi, kurš izraisījis avāriju

Valsts policija

19. aprīlī Valsts policija saņēmusi informāciju, ka nenoskaidrots transportlīdzeklis Balvos izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, kurā bojātas ceļa zīmes, ceļa aizsargbarjeras, kā arī kāda privātīpašuma žogs un apstādījumi. Transportlīdzekļa vadītājs izrādījies kāds 1994. gadā dzimis vīrietis, kurš pie auto stūres bija sēdies alkohola reibumā, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 19. aprīļa naktī, pulksten 3.58, 1994. gadā dzimis vīrietis pēc alkohola lietošanas sēdies pie auto stūres un iebraucis kāda privātīpašuma teritorijā, bojājot žogu un apstādījumus. Tas pārgalvīgo braucēju nav apturējis un viņš turpinājis ceļu, izraisot ceļu satiksmes negadījumu, bojājot ceļa zīmes un ceļa aizsargbarjeras.

Pēc uzbraukšanas šķēršļiem transportlīdzekļa vadītājs atstājis transportlīdzekli un pametis notikuma vietu.

Ar mērķi maldināt policijas darbiniekus vīrietis ziņojis policijai, ka viņa transportlīdzeklis "Nissan X Trail" ir nozagts, taču brīdī, kad likumsargi ieradušies pie vīrieša dzīvesvietā, pārkāpējs atzinies izdarītajos pārkāpumos.

Personai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpojamajā gaisā. Pārbaudē noteikts, ka vīrietis vadījis transportlīdzekli būdams 1,7 promiļu reibumā.

Saistībā ar šiem notikumiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 13:24 - Alisa

❤️ ︍С­E­K­­­С З­­н­а­к­­­o­­м­c­т­­в­a: Бe­­с­пл­aт­­но, Ан­­oн­им­­нo, б­­­ез Ш­­­лю­­­x и cо­­дe­ржа­нoк, все фo­тк­­и рeа­­­льн­­­ые, а дeвки Б­eзо­тк­­aзн­­­ые. Вo­т сa­й­­­т —­­­ W­­W­­W­­.­­­L­V­­1­­­7­.­­­C­­L­­U­B

Pievienot komentāru {1}