Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. aprīlis 2020 | 18:52

Balvos aiztur dzērājšoferi, kurš izraisījis avāriju

Valsts policija

19. aprīlī Valsts policija saņēmusi informāciju, ka nenoskaidrots transportlīdzeklis Balvos izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, kurā bojātas ceļa zīmes, ceļa aizsargbarjeras, kā arī kāda privātīpašuma žogs un apstādījumi. Transportlīdzekļa vadītājs izrādījies kāds 1994. gadā dzimis vīrietis, kurš pie auto stūres bija sēdies alkohola reibumā, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 19. aprīļa naktī, pulksten 3.58, 1994. gadā dzimis vīrietis pēc alkohola lietošanas sēdies pie auto stūres un iebraucis kāda privātīpašuma teritorijā, bojājot žogu un apstādījumus. Tas pārgalvīgo braucēju nav apturējis un viņš turpinājis ceļu, izraisot ceļu satiksmes negadījumu, bojājot ceļa zīmes un ceļa aizsargbarjeras.

Pēc uzbraukšanas šķēršļiem transportlīdzekļa vadītājs atstājis transportlīdzekli un pametis notikuma vietu.

Ar mērķi maldināt policijas darbiniekus vīrietis ziņojis policijai, ka viņa transportlīdzeklis "Nissan X Trail" ir nozagts, taču brīdī, kad likumsargi ieradušies pie vīrieša dzīvesvietā, pārkāpējs atzinies izdarītajos pārkāpumos.

Personai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpojamajā gaisā. Pārbaudē noteikts, ka vīrietis vadījis transportlīdzekli būdams 1,7 promiļu reibumā.

Saistībā ar šiem notikumiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

Delfi

Pievienot komentāru