Intervijas

31 maijs

Vārda dienas:
Alīda, Jūsma

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Sestdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 16. aprīlis 2020 | 18:01

Slēptuvēs kravas auto atklāj vairāk nekā 3 miljonus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas pārbaudē uz valsts robežas ar Baltkrieviju novērsa 3 075 170 cigarešu (153 758 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas divos kravu konteineros speciāli izveidotās slēptuvēs – aiz dubultsienām, informēja VID.

Pāternieku muitas kontroles punktā trešdien, 15. aprīlī, no Baltkrievijas iebrauca divi kravas transportlīdzekļi ar tukšiem konteineriem. Muitas pārvaldes un Valsts robežsardzes amatpersonas kopīgi veica automobiļu vizuālo pārbaudi, kuras laikā radās aizdomas par to, ka konteineriem ir izveidotas dubultsienas. Skenēšanas attēlu analīzes rezultātā tika gūts apstiprinājums tam, ka konteineru priekšējā daļā ir dubultās sienas, starp kurām noslēptas nedeklarētas preces.

Padziļinātās kontroles laikā atklāts, ka aiz dubultās sienas noslēptas kartona kastes ar cigaretēm. Vienā slēptuvē atradās 1 431 250, bet otrā – 1 643 920 cigaretes "NZ" ar Baltkrievijas akcīzes markām. Kopumā muitas kontroles rezultātā izņemtas 3 075 170 cigaretes (153 758 paciņas cigarešu). Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 492 000 eiro.

Par pārkāpumu uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās. Lietu materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

LSM

Pievienot komentāru