Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 26. marts 2020 | 15:49

Sabiedrisko organizāciju projektu pieteikumu izskatīšanas termiņš tiek pārcelts

Daugavpils.lv

Ik gadu Daugavpils pilsētas dome aicina pašvaldībā reģistrētās sabiedriskās organizācijas iesniegt pieteikumus projektu līdzfinansēšanas konkursam. Šādi pieteikumi iesniegti arī pašlaik, taču, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, to izskatīšanas termiņš tiek pārcelts.

Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda finansējuma piešķiršanas mērķis ir atbalstīt sabiedrisko organizāciju aktivitātes, sabiedriski nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanu Daugavpils pilsētas pašvaldības teritorijā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmēt sadarbību starp pašvaldību un sabiedriskajām organizācijām.

Pašvaldības projektu konkursos var piedalīties nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un biedrības, kuru juridiska adrese ir Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā.

Projektu pieteikumu iesniegšana šogad norisinājās no 2.janvāra līdz 1.februārim, pēc tam sākās to izvērtēšana.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kopš šī gada 13.marta Daugavpils pilsētā ir slēgtas vairākas pašvaldības iestādes, atcelti visi plānotie pasākumi un noteikti socializācijas ierobežojumi.

Ņemot vērā augstāk minēto, Daugavpils pilsētas dome informē par Daugavpils sabiedrisko organizāciju iesniegto pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai konkursa kārtībā izskatīšanas termiņa pārcelšanu līdz ārkārtas situācijas beigām.

Aicinām sekot izmaiņām Daugavpils pilsētas domes mājas lapā : www.daugavpils.lv. 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru