Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
24 .. 26 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 25. marts 2020 | 18:44

Daugavpils gatavojas Lieldienām

Daugavpils.lv

Neskatoties uz ārkārtas situāciju Daugavpils mākslinieki ir optimistiski noskaņoti un jau gatavo pilsētas Lieldienu svētku rotu.

Vērīgākie un aktīvākie pilsētnieki jau ir pamanījuši spilgtos olu dekorus Rīgas ielā. Tās ir iepriekšējos gados krāsotās olas. Šogad olu krāsošanas akcijas nebūs, bet konkursa kārtībā izvēlētie mākslinieki strādās pie Vienības laukuma izrotāšanas.

Daugavpils galvenā māksliniece Ingūna Levša atklāja, ka Vienības laukumā būs no dabas materiāliem pīta lielā ola, izrotāta ligzda un citi dekori.

Šie rotājumi noteikti sniegs gaišumu, svētku prieku un ticību labajam.

Daugavpils.lv

Komentāri:

10. marts 2021 13:29 - Alisa

❤️ ︍С­­E­­K­С З­­­н­­­а­к­­o­м­c­т­­­в­­a: Бe­­­с­­­пл­aт­­но, Ан­­­oн­им­нo, б­­ез Ш­­­лю­­x и cо­дe­ржа­нoк, все фo­тк­и рeа­­­льн­­­ые, а дeвки Б­eзо­­тк­aзн­ые. Вo­­­т сa­й­­т —­­ W­­­W­W­­­.­­L­­V­1­­­7­­.­­­C­­L­­­U­­B

Pievienot komentāru {1}