Intervijas

5 aprīlis

Vārda dienas:
Aivija, Vidaga, Vija

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Diena
8 .. 10 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sabiedrība | 25. marts 2020 | 18:36

25. marts- komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

tvnet.lv

1949. gada 25. martā tūkstošiem Latvijas ģimeņu nācās saskarties ar bailēm, neziņu un sāpēm. Uz Sibīriju izvesti vairāk nekā 43 tūkstoši cilvēku, to skaitā 10 tūkstoši bērnu, tieši daudziem bērniem arī izdevās atgriezties Latvijā.

Ar katru gadu šo šausmu notikumu aculiecinieku kļūs arvien mazāk, bet mūsu uzdevums ir atcerēties savu senču nestos upurus.

Ir apbrīnojama cilvēku izturība un ticība, kas palīdzēja tālajā Sibīrijā dzīvot, izdzīvot un kādam arī atgriezties dzimtenē.

Katru gadu pašvaldība rīkoja piemiņas pasākumus veltītus šiem notikumiem, bet šogad, sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, organizēti piemiņas pasākumi netiek rīkoti.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, viņa pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis un vietnieks Jānis Dukšinskis 25. martā devās pie piemiņas akmens Pumpura skvērā, nolika ziedus un pieminēja tos, kuri palika Sibīrijas plašumos. Ziedu nolikšanā piedalījās arī Daugavpils politiski represēto kluba biedri un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pārstāvji.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru