Intervijas

1 jūnijs

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Vārda dienas:
Bernedīne, Biruta, Mairita

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 25. marts 2020 | 18:36

25. marts- komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

tvnet.lv

1949. gada 25. martā tūkstošiem Latvijas ģimeņu nācās saskarties ar bailēm, neziņu un sāpēm. Uz Sibīriju izvesti vairāk nekā 43 tūkstoši cilvēku, to skaitā 10 tūkstoši bērnu, tieši daudziem bērniem arī izdevās atgriezties Latvijā.

Ar katru gadu šo šausmu notikumu aculiecinieku kļūs arvien mazāk, bet mūsu uzdevums ir atcerēties savu senču nestos upurus.

Ir apbrīnojama cilvēku izturība un ticība, kas palīdzēja tālajā Sibīrijā dzīvot, izdzīvot un kādam arī atgriezties dzimtenē.

Katru gadu pašvaldība rīkoja piemiņas pasākumus veltītus šiem notikumiem, bet šogad, sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, organizēti piemiņas pasākumi netiek rīkoti.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, viņa pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis un vietnieks Jānis Dukšinskis 25. martā devās pie piemiņas akmens Pumpura skvērā, nolika ziedus un pieminēja tos, kuri palika Sibīrijas plašumos. Ziedu nolikšanā piedalījās arī Daugavpils politiski represēto kluba biedri un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pārstāvji.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru