Intervijas

3 aprīlis

Vārda dienas:
Daira, Dairis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Pasaulē | 24. marts 2020 | 19:16

Vienojas par Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021.gadu

AFP

Tokijas olimpisko spēļu organizatori panāca vienošanos par sporta foruma pārcelšanu uz 2021.gadu globālās koronavīrusa pandēmijas dēļ, otrdien informēja BBC. Pārcelšana uz 2021.gadu attiecas arī uz Tokijas paralimpiskajām spēlēm.

apānas premjers Sindzo Abe otrdien žurnālistiem teica, ka panākta vienošanās ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) par spēļu pārcelšanu uz vienu gadu.

"Es piedāvāju pārcelt [olimpiskās spēles] apmēram par vienu gadu un [SOK] prezidents Tomass Bahs deva simtprocentīgu piekrišanu," teica Japānas premjers. "Tas ļaus sportistiem sacensties vislabākajos apstākļos un padarīs pasākumu skatītājiem drošu," viņš piebilda.

Pārceļ Tokijas olimpiskās spēles
Uldis Ķezberis
2020.gada Tokijas olimpisko spēļu norise bija plānota no 24.jūlija līdz 9.augustam. SOK informēja, ka pārceltās spēles notiks ne vēlāk kā 2021.gada vasarā, bet saglabās oficiālo nosaukumu 2020.gada Tokijas olimpiskās spēles.

"Pašreizējos apstākļos, balstoties uz Pasaules veselības organizācijas šodien sniegto informāciju, SOK prezidents un Japānas premjerministrs vienojās, ka XXXII olimpiādes spēles Tokijā jāpārceļ uz laiku pēc 2020.gada, bet ne vēlāk kā 2021.gada vasaru, lai sargātu sportistu veselību un ikvienu, kas iesaistīts olimpiskajās spēlēs," kopīgā paziņojumā informēja SOK un Tokijas olimpisko spēļu rīcības komiteja.

Spēļu jauno norises laiku noteiks kopīgi SOK īpaša komisija un vietējā rīcības komiteja, pavēstīja Bahs.

Vairāku valstu olimpiskās komitejas iepriekš informēja, ka veselības aizsardzības apsvērumu dēļ nepiedalīsies Tokijas olimpiskajās spēlēs, ja to norises laiks paliks nemainīgs.

LSM 

Pievienot komentāru