Intervijas

7 jūlijs

Vārda dienas:
Alda, Maruta

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 24. marts 2020 | 19:16

Vienojas par Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021.gadu

AFP

Tokijas olimpisko spēļu organizatori panāca vienošanos par sporta foruma pārcelšanu uz 2021.gadu globālās koronavīrusa pandēmijas dēļ, otrdien informēja BBC. Pārcelšana uz 2021.gadu attiecas arī uz Tokijas paralimpiskajām spēlēm.

apānas premjers Sindzo Abe otrdien žurnālistiem teica, ka panākta vienošanās ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) par spēļu pārcelšanu uz vienu gadu.

"Es piedāvāju pārcelt [olimpiskās spēles] apmēram par vienu gadu un [SOK] prezidents Tomass Bahs deva simtprocentīgu piekrišanu," teica Japānas premjers. "Tas ļaus sportistiem sacensties vislabākajos apstākļos un padarīs pasākumu skatītājiem drošu," viņš piebilda.

Pārceļ Tokijas olimpiskās spēles
Uldis Ķezberis
2020.gada Tokijas olimpisko spēļu norise bija plānota no 24.jūlija līdz 9.augustam. SOK informēja, ka pārceltās spēles notiks ne vēlāk kā 2021.gada vasarā, bet saglabās oficiālo nosaukumu 2020.gada Tokijas olimpiskās spēles.

"Pašreizējos apstākļos, balstoties uz Pasaules veselības organizācijas šodien sniegto informāciju, SOK prezidents un Japānas premjerministrs vienojās, ka XXXII olimpiādes spēles Tokijā jāpārceļ uz laiku pēc 2020.gada, bet ne vēlāk kā 2021.gada vasaru, lai sargātu sportistu veselību un ikvienu, kas iesaistīts olimpiskajās spēlēs," kopīgā paziņojumā informēja SOK un Tokijas olimpisko spēļu rīcības komiteja.

Spēļu jauno norises laiku noteiks kopīgi SOK īpaša komisija un vietējā rīcības komiteja, pavēstīja Bahs.

Vairāku valstu olimpiskās komitejas iepriekš informēja, ka veselības aizsardzības apsvērumu dēļ nepiedalīsies Tokijas olimpiskajās spēlēs, ja to norises laiks paliks nemainīgs.

LSM 

Pievienot komentāru