Lielā politika

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Trešdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 24. marts 2020 | 19:16

Vienojas par Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021.gadu

AFP

Tokijas olimpisko spēļu organizatori panāca vienošanos par sporta foruma pārcelšanu uz 2021.gadu globālās koronavīrusa pandēmijas dēļ, otrdien informēja BBC. Pārcelšana uz 2021.gadu attiecas arī uz Tokijas paralimpiskajām spēlēm.

apānas premjers Sindzo Abe otrdien žurnālistiem teica, ka panākta vienošanās ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) par spēļu pārcelšanu uz vienu gadu.

"Es piedāvāju pārcelt [olimpiskās spēles] apmēram par vienu gadu un [SOK] prezidents Tomass Bahs deva simtprocentīgu piekrišanu," teica Japānas premjers. "Tas ļaus sportistiem sacensties vislabākajos apstākļos un padarīs pasākumu skatītājiem drošu," viņš piebilda.

Pārceļ Tokijas olimpiskās spēles
Uldis Ķezberis
2020.gada Tokijas olimpisko spēļu norise bija plānota no 24.jūlija līdz 9.augustam. SOK informēja, ka pārceltās spēles notiks ne vēlāk kā 2021.gada vasarā, bet saglabās oficiālo nosaukumu 2020.gada Tokijas olimpiskās spēles.

"Pašreizējos apstākļos, balstoties uz Pasaules veselības organizācijas šodien sniegto informāciju, SOK prezidents un Japānas premjerministrs vienojās, ka XXXII olimpiādes spēles Tokijā jāpārceļ uz laiku pēc 2020.gada, bet ne vēlāk kā 2021.gada vasaru, lai sargātu sportistu veselību un ikvienu, kas iesaistīts olimpiskajās spēlēs," kopīgā paziņojumā informēja SOK un Tokijas olimpisko spēļu rīcības komiteja.

Spēļu jauno norises laiku noteiks kopīgi SOK īpaša komisija un vietējā rīcības komiteja, pavēstīja Bahs.

Vairāku valstu olimpiskās komitejas iepriekš informēja, ka veselības aizsardzības apsvērumu dēļ nepiedalīsies Tokijas olimpiskajās spēlēs, ja to norises laiks paliks nemainīgs.

LSM 

Komentāri:

10. marts 2021 13:29 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­K­С З­н­а­­­к­o­м­­c­­т­­­в­­­a: Бe­­­с­­­пл­­­aт­но, Ан­­oн­­им­нo, б­­­ез Ш­­­лю­x и cо­­­дe­­ржа­нoк, все фo­тк­­­и рeа­­льн­­ые, а дeвки Б­eзо­­­тк­­­aзн­­­ые. Вo­­т сa­й­т —­­­ W­­­W­­W­­.­­L­­­V­1­­­7­.­­­C­L­­­U­B

Pievienot komentāru {1}