Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Diena
24 .. 26 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 23. marts 2020 | 19:33

Turpmāk pakāpeniski kļūs siltāks, nedēļas otrajā pusē ap +15 grādiem

D-fakti.lv

Turpmāk Latvijā pakāpeniski kļūs siltāks, nedēļas otrajā pusē temperatūra daļā Latvijas būs pat ap +15 grādiem, liecina prognozes.

Nākamā nakts gan joprojām ar salu visā Latvijā, temperatūrai noslīdot līdz -1..-8 grādiem, bet diena gan būs jau mazliet siltāka par iepriekšējām - līdz +3..+8 grādiem.

Trešdienas un ceturtdienas naktī sals jau būs mazāks - 0..-5 grādi, bet jūras piekrastē Kurzemē temperatūra saglabāsies nedaudz virs nulles - +1..+2 grādi, jo iegriezīsies rietumu vējš. Dienās no +5..+6 grādiem jūras piekrastē Kurzemē līdz +10..+12 grādiem Zemgalē un Rīgas apkārtnē.

Siltākās dienas šonedēļ būs piektdiena un sestdiena, kad lielākajā valsts daļā temperatūra sasniegs +9..+14 grādus, vietām līdz +15..+16 grādiem.

Svētdien Latvijai no rietumiem tuvosies vēsāks gaiss, bet saskaņā ar pašreizējām prognozēm, temperatūra jūtamāk pazemināsies tikai Kurzemē, bet valsts austrumos joprojām būs tuvu +15 grādiem silts.

Visu nedēļu laiks būs saulains un sauss, vējš lielākoties lēns, nedēļas vidū - trešdien un ceturtdien dienvidrietumu, rietumu vējš mazliet pastiprināsies, bet brīvdienās tas atkal kļūs lēnāks un iegriezīsies no dienvidaustrumiem.

Šonedēļ strauji pieaugs ugunsbīstamība, tāpēc ar uguni dabā jābūt uzmanīgiem, vienlaikus atgādinājums, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta. Ik gadu kūlas ugunsgrēkos nodeg saimniecības ēkas, dažkārt arī dzīvojamās ēkas, lauksaimniecības tehnika, cieš un pat bojā iet cilvēki.

LSM

Komentāri:

10. marts 2021 13:29 - Alisa

❤️ ︍С­E­­­K­­­С З­­­н­­­а­­к­­o­­м­­­c­­т­в­­a: Бe­с­пл­aт­­­но, Ан­oн­­им­нo, б­ез Ш­лю­x и cо­­дe­ржа­нoк, все фo­­­тк­­­и рeа­льн­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­­aзн­­ые. Вo­­­т сa­­­й­­т —­ W­­­W­­­W­­.­­­L­V­­­1­7­­.­­­C­L­U­­B

Pievienot komentāru {1}