Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 18. marts 2020 | 21:04

Valsts amatpersonu apsūdz par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu

Publicitātes foto

Tiesai nodota kukuļdošanas krimināllieta pret divām personām - valsts amatpersonu, kas ieņem atbildīgu stāvokli, un vienu privātpersonu, informēja prokuratūrā. Personu identitāte netiek atklāta.

Valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, apsūdzēta par kukuļa 10 000 eiro pieprasīšanu - noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 320. panta ceturtajā daļā, kā arī nelikumīgu munīcijas glabāšanu - noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 233. panta otrajā daļā.

Privātpersona apsūdzēta par kukuļa 10 000 eiro apmērā apsolīšanu pēc tā pieprasīšanas - par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 323. panta pirmajā daļā.

Šī kriminālprocesa ietvaros uzsākts arī process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļu piemērošanu pret vienu juridisku personu. Krimināllieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

LSM

Pievienot komentāru