Intervijas

7 aprīlis

Vārda dienas:
Helmuts, Zina, Zinaīda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
11 .. 13 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sabiedrība | 16. marts 2020 | 13:03

Baltkrievu kultūras centrs ir slēgts apmeklētājiem

BKC

Saskaņā ar Ministru Kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu un pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes rīkojumu par ārkārtas situāciju ar vīrusa COVID-19 izplatīšanos, Baltkrievu kultūras centrs apmeklētājiem būs slēgts no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim.

No 13.marta līdz 14.aprīlim tiek atcelti visi iepriekš plānotie publiskie pasākumi, kā arī radošo kolektīvu mēģinājumi.

Tomēr Baltkrievu kultūras centra darbība netiek apturēta. Darbinieki turpina metodisko, literāro, organizatorisko un saimniecisko darbu. Tie būs pieejami pa tālruni un ar elektronisko sakaru starpniecību.

Aicinām mūsu radošo kolektīvu darbiniekus un skatītājus nekrist panikā, ievērot visus piesardzības pasākumus. Sekojiet informācijai BKC mājaslapā – www.bkc.daugavpils.lv.

Paldies par sapratni!

Ar cieņu,
Baltkrievu kultūras centra vadītāja
Žanna Romanovska

Pievienot komentāru