Intervijas

7 aprīlis

Vārda dienas:
Helmuts, Zina, Zinaīda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
11 .. 13 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Latvija | 16. marts 2020 | 12:45

Saeima apstiprina «Covid-19» dēļ noteiktos papildu ierobežojumus

saeima.lv

Saeima pirmdien, 16. martā, apstiprināja Ministru kabineta sestdien, 14. martā, ārkārtas sēdē noteiktos papildu ierobežojumus "Covid-19" vīrusa izplatības ierobežošanai.

Valdība sestdien noteica, ka no otrdienas, 17. marta, būs slēgta starptautiskā pasažieru kustība.

Tāpat aizliegti visi organizēti publiskie pasākumi, bet neorganizētas pulcēšanās tiks atļautas maksimāli līdz 50 cilvēkiem. Visiem pasākumiem būs jānoslēdzas līdz plkst.23 vakarā.

Izmaiņas skars arī valsts centralizēto eksāmenu norisi – tie pārcelti uz maiju. Paredzēts, ka svešvalodu eksāmenu norise tiks nodrošināta laikposmā no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam.

Valdībā apstiprinātais rīkojums paredz arī gan administratīvu, gan kriminālatbildību par ārkārtējās situācijas laikā noteikto pasākumu neievērošanu, Saeimas sēdē norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Jaunā Vienotība").

KONTEKSTS:

Ministru kabinets ārkārtas sēdē ceturtdien, 12. martā, nolēma līdz 14. aprīlim valstī izsludināt ārkārtējo situāciju. Lai ierobežotu koronavīrusa "Covid-19" izplatību, Latvijā no 13. marta cita starpā slēgtas mācību iestādes, kā arī aizliegti lielie masu pasākumi. Pāris dienas vēlāk valdība vienojās par papildu ierobežojumiem, tostarp pārtraukt starptautisko pasažieru pārvadājumus caur lidostu un ostu robežšķērsošanas vietām.

Latvijā līdz svētdienai, 15. martam, reģistrēti 30 "Covid-19" saslimšanas gadījumi.

LSM

Pievienot komentāru