Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Pasaulē | 15. marts 2020 | 17:27

Putins paraksta konstitūcijas grozījumus

Sputnik

Krievijas prezidents Vladimirs Putins sestdien parakstījis konstitūcijas grozījumus, kas cita starpā ļaus viņam kandidēt uz vēl diviem pilnvaru termiņiem valsts galvas amatā.

Kremlis jau publicējis 68 lapaspuses garo parakstīto likumu savā oficiālajā tīmekļa vietnē.

Tagad likums tiks nodots izvērtēšanai Konstitucionālajai tiesai, kurai savs lēmums jāpieņem nedēļas laikā, bet pēc tam to paredzēts nodot apstiprināšanai tautas nobalsošanā.

Kremlis par tautas nobalsošanas datumu izraudzījies 22.aprīli, un Krievijas parlamenta augšpalātas - Federācijas padomes - priekšsēdētāja Valentīna Matvijenko sestdien paziņojusi, ka balsojumam "jānotiek, par spīti dažādiem satraukumiem par koronavīrusu".

Pēdējo nedēļu laikā izskanējuši pieņēmumi, ka varasiestādes varētu organizēt balsošanu arī internetā, un opozīcija jau norādījusi, ka tas būtu drošākais veids, kā režīms varētu falsificēt balsošanas rezultātus.

67 gadus vecais Putins, kurš prezidenta un premjerministra amatos atradies pie varas Krievijā divas desmitgades, janvārī ierosināja plašas konstitucionālās reformas, bet tobrīd noliedza, ka to mērķis ir nodrošināt viņam iespēju palikt pie varas pēc 2024.gada.

Taču otrdien Valentīna Tereškova, viena no parlamenta deputātēm, kas pārstāv valdošo partiju, ierosināja konstitūcijas grozījumu, kas paredz dzēst līdzšinējos Putina pilnvaru termiņus un sākt to uzskaiti no jauna.

Trešdien Krievijas parlamenta apakšpalāta - Valsts dome - trešajā un galīgajā lasījumā apstiprināja šo un citus konstitūcijas grozījumus. Tikai dažas stundas vēlāk likumprojektu atbalstīja arī Federācijas padome.

TVnet.lv

Pievienot komentāru