Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 15. marts 2020 | 17:27

Putins paraksta konstitūcijas grozījumus

Sputnik

Krievijas prezidents Vladimirs Putins sestdien parakstījis konstitūcijas grozījumus, kas cita starpā ļaus viņam kandidēt uz vēl diviem pilnvaru termiņiem valsts galvas amatā.

Kremlis jau publicējis 68 lapaspuses garo parakstīto likumu savā oficiālajā tīmekļa vietnē.

Tagad likums tiks nodots izvērtēšanai Konstitucionālajai tiesai, kurai savs lēmums jāpieņem nedēļas laikā, bet pēc tam to paredzēts nodot apstiprināšanai tautas nobalsošanā.

Kremlis par tautas nobalsošanas datumu izraudzījies 22.aprīli, un Krievijas parlamenta augšpalātas - Federācijas padomes - priekšsēdētāja Valentīna Matvijenko sestdien paziņojusi, ka balsojumam "jānotiek, par spīti dažādiem satraukumiem par koronavīrusu".

Pēdējo nedēļu laikā izskanējuši pieņēmumi, ka varasiestādes varētu organizēt balsošanu arī internetā, un opozīcija jau norādījusi, ka tas būtu drošākais veids, kā režīms varētu falsificēt balsošanas rezultātus.

67 gadus vecais Putins, kurš prezidenta un premjerministra amatos atradies pie varas Krievijā divas desmitgades, janvārī ierosināja plašas konstitucionālās reformas, bet tobrīd noliedza, ka to mērķis ir nodrošināt viņam iespēju palikt pie varas pēc 2024.gada.

Taču otrdien Valentīna Tereškova, viena no parlamenta deputātēm, kas pārstāv valdošo partiju, ierosināja konstitūcijas grozījumu, kas paredz dzēst līdzšinējos Putina pilnvaru termiņus un sākt to uzskaiti no jauna.

Trešdien Krievijas parlamenta apakšpalāta - Valsts dome - trešajā un galīgajā lasījumā apstiprināja šo un citus konstitūcijas grozījumus. Tikai dažas stundas vēlāk likumprojektu atbalstīja arī Federācijas padome.

TVnet.lv

Komentāri:

10. marts 2021 13:31 - Alisa

❤️ ︍С­E­­K­С З­­н­­­а­к­­­o­­­м­­c­­­т­в­­­a: Бe­­с­пл­­aт­­­но, Ан­­oн­­­им­­­нo, б­­ез Ш­­­лю­x и cо­­дe­­­ржа­­нoк, все фo­­­тк­и рeа­­­льн­­ые, а дeвки Б­­eзо­­­тк­­aзн­ые. Вo­­­т сa­­­й­­т —­­ W­­W­W­­.­­­L­­­V­­1­­7­.­­­C­­­L­­­U­­­B

Pievienot komentāru {1}