Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Kultūra | 13. marts 2020 | 10:37

Daugavpils teātris: ATCELTAS visas ieplānotās izrādes laika posmā no 13. marta līdz ārkārtas situācijas atcelšanas brīdim

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, Daugavpils teātris ir spiests atcelt visas ieplānotās izrādes laika posmā no 13. marta līdz ārkārtas situācijas atcelšanas brīdim.

Lūdzam mūsu skatītājus neļauties panikai un izvērtēt, kurš no trim piedāvātajiem variantiem Jums būtu piemērotākais:

1.Atbilstoši Patērētāju tiesību likumam, mēs garantējam naudas atmaksu par iegādātajām biļetēm, turklāt nodot biļeti un saņemt naudu Jūs varēsiet Jums ērtā laikā, neatkarīgi no tā, cik laika ir pagājis kopš izrādes atcelšanas brīža, tāpēc nav nepieciešamības steigties uz kasi izrādes atcelšanas dienā.
2. Biļetes varēs apmainīt Daugavpils teātra kasē pret biļetēm uz jebkuru citu Daugavpils teātra izrādi;
3. Iegādātās biļetes būs derīgas arī turpmāk, tāpēc tās varat saglabāt līdz brīdim, kad tiks paziņots izrādes jaunais norises laiks.

Atcelto pasākumu jaunie norises datumi tiks paziņoti tuvākajā laikā. Ja jaunais izrādes norises datums Jums nebūs ērts Daugavpils teātra apmeklējumam, Jūs droši varēsiet izmantot 1. vai 2. piedāvāto variantu. 

Daugavpils teātris

Pievienot komentāru