Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 13. marts 2020 | 10:37

Daugavpils teātris: ATCELTAS visas ieplānotās izrādes laika posmā no 13. marta līdz ārkārtas situācijas atcelšanas brīdim

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, Daugavpils teātris ir spiests atcelt visas ieplānotās izrādes laika posmā no 13. marta līdz ārkārtas situācijas atcelšanas brīdim.

Lūdzam mūsu skatītājus neļauties panikai un izvērtēt, kurš no trim piedāvātajiem variantiem Jums būtu piemērotākais:

1.Atbilstoši Patērētāju tiesību likumam, mēs garantējam naudas atmaksu par iegādātajām biļetēm, turklāt nodot biļeti un saņemt naudu Jūs varēsiet Jums ērtā laikā, neatkarīgi no tā, cik laika ir pagājis kopš izrādes atcelšanas brīža, tāpēc nav nepieciešamības steigties uz kasi izrādes atcelšanas dienā.
2. Biļetes varēs apmainīt Daugavpils teātra kasē pret biļetēm uz jebkuru citu Daugavpils teātra izrādi;
3. Iegādātās biļetes būs derīgas arī turpmāk, tāpēc tās varat saglabāt līdz brīdim, kad tiks paziņots izrādes jaunais norises laiks.

Atcelto pasākumu jaunie norises datumi tiks paziņoti tuvākajā laikā. Ja jaunais izrādes norises datums Jums nebūs ērts Daugavpils teātra apmeklējumam, Jūs droši varēsiet izmantot 1. vai 2. piedāvāto variantu. 

Daugavpils teātris

Pievienot komentāru