Intervijas

24 jūlijs

Vārda dienas:
Krista, Kristiāna, Kristīne, Kristiāns

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 10. marts 2020 | 19:10

Domē skatāma fotoizstāde, kas veltīta cietoksnim

Daugavpils.lv

6.martā Daugavpils Domes foajē 1. stāvā atklāta Jadvigas Abdulajevas fotogrāfiju izstāde “Cietoksnis manā logā un sirdī”.

Jadviga Abdulajeva daudzus gadus dzīvo Daugavpils cietoksnī, ļoti mīl šo vietu un iemūžina to savās fotogrāfijās. Izstāde noformēta fotofilmas veidā un stāsta par cietoksni dažādos gadalaikos, ikdienā un svētkos.

Izstāde apskatāma līdz 20. aprīlim.

Daugavpils.lv

Komentāri:

10. marts 2021 13:32 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­K­­С З­н­­а­­к­o­м­c­т­­в­a: Бe­­с­­пл­aт­но, Ан­oн­им­­­нo, б­­ез Ш­­­лю­x и cо­дe­­ржа­нoк, все фo­тк­и рeа­­льн­­ые, а дeвки Б­­eзо­­тк­­aзн­ые. Вo­­т сa­­й­т —­­­ W­­W­­­W­­.­­L­­V­­­1­­7­­.­­C­L­­U­B

Pievienot komentāru {1}