Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 10. marts 2020 | 17:53

VID kravas vilcienos atklāj vairāk nekā 500 000 kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Baltkrieviju, novērsa 500 780 cigarešu (25 039 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienos - šķeldas un zāģskaidu kravās un cisternu noliešanas lūkās.

2020.gada 10. martā, Indras muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena muitas kontroli, atklāja, ka zāģskaidu kravā ir noslēptas 39 kastes ar cigaretēm. Kastēs atradās 390 000 cigarešu “Premjer” (19 500 paciņas) ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Savukārt šī gada 8.martā Indras MKP darbinieki vilciena sastāva skenēšanas attēlu analīzes rezultātā, veicot muitas fizisko kontroli, vagonā ar šķeldas kravu atklāja 59 980 cigaretes (2999 paciņas) cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Šī gada 5.martā Daugavpils preču stacijas MKP amatpersonas sadarbībā ar “Latvijas dzelzceļa” darbiniekiem, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena sastāva kontroli, astoņu cisternu noliešanas lūkās konstatēja no muitas kontroles slēptas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemtas kopā 18 800 cigaretes (940 paciņas) “Premjer” un “NZ”.

Šī gada 2.martā Indras MKP, veicot no Baltkrievijas iebraukuša vilciena sastāva skenēšanu un fizisko pārbaudi, muitas amatpersonas divos vagonos ar šķeldas kravu atklāja nedeklarētas cigaretes. Vilciena sastāva padziļinātā kontrole tika turpināta Daugavpils preču stacijā. Šķeldā bija ierakti melnā polietilēna plēvē ietīti saiņi, kuros atradās 32 000 cigarešu (1600 paciņas) “Premjer”.

Valstij nenomaksāto nodokļu apjoms par izņemtajām cigaretēm ir 81 tūkstotis eiro.  

VID

Pievienot komentāru