Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 10. marts 2020 | 17:49

Robežsargi aiztur kārtējo kukuļdevēju

Publicitātes foto

9. martā robežsargi pierobežas joslā uz ceļa Braslava - Daugavpils aizturēja kārtējo kukuļdevēju, šogad - trešo. Baltkrievijas pilsonis mēģināja piekukuļot robežsargus, dodot kukuli 10 eiro apmērā.

Vakar, Silenes robežapsardzības nodaļas amatpersonas, veicot dienesta pienākumus, uz ceļa Braslava - Daugavpils konstatēja kādu Baltkrievijas pilsoni, kurš pārkāpjot «Ceļu satiksmes noteikumus», ārpus apdzīvotas vietas ceļa kreisajā pusē savu kravas automašīnu ar piekabi bija novietojis ilgstošai stāvēšanai.

Lai netiktu saukts pie administratīvās atbildības, transportlīdzekļa vadītājs mēģināja piekukuļot robežsargus.

Par stāvēšanu ceļa kreisajā pusē gadījumos, kad tas nav atļauts, pēc LAPK 149.10 panta ceturtās daļas 1. punkta vīrietim piemērots administratīvais sods - naudas sods 30 eiro apmērā, savukārt par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323. panta pirmās daļas. Daugavpils prokuratūrā persona saukta pie kriminālatbildības, noslēdzot vienošanos ar prokuroru par vainas atzīšanu un naudas soda 10 minimālo mēnešalgu apmērā, t.i. 4 300 euro noteikšanu.

Pievienot komentāru