Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 6. marts 2020 | 20:05

Par bruņotu laupīšanu Ludzā tiek aizturētās divas personas

LRPP

19.februarī bruņota persona veica laupīšanu kādā privātmājā Ludzā, nolaupot seifu, kurā atradās dārglietas, nauda un pistole. 4. martā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbība ar Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem aizturēja divas aizdomās turamās personas.

19.februarī ap plkst 17.50 bruņots vīrietis maskā iekļuva kādā privātmājā Ludzā. Šajā brīdi mājā atradās 2000.dzimusi sieviete un nepilngadīgs zēns. Persona piedraudot ar šaujamieroci no mājas nolaupīja seifu, kurā atradās dārglietas, nauda, pistole un tās glabāšanas un nēsāšanas atļauja. Par laimi pret personām, kuras laupīšanas brīdī atradās mājā, netika pielietota fiziska vardarbība.

Veicot operatīvas izmeklēšanas darbības Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām 4.martā aizturēja divas aizdomās turamās personas - 1986.gadā un 1988. gadā dzimušus vīriešus. Minētās personas ir iepriekš tiesātas.
Kratīšanas laikā pie vīriešiem tika atrasti lietiskie pierādījumi – divstobru bise ar nozāģētiem stobriem, nolaupītais ierocis, nereģistrēta pistole ar klusinātāju un munīcija.

Pret personām ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 176 .panta 4. daļas par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, kā arī par narkotisko, psihotropo, stipri iedarbīgo, indīgo vai radioaktīvo vielu, sprāgstvielu, šaujamieroču vai munīcijas laupīšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija turpina izmeklēšanu. Šobrīd aizturētie atrodas izolatorā un rīt, 6. februārī, tiesa lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.
 

LRPP

Pievienot komentāru