Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 6. marts 2020 | 19:52

XXVI Baltijas karatē čempionāts

Publicitātes foto

Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās „XXVI Baltic Karate Championship”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Turnīrs notika „CIDO” arēnā dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Grūtā konkurentu cīņā Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” komanda izcīnīja 3 pirmās vietas!

Par čempioniem savās kategorijās kļuva Andrejs Ļaļins un Sergejs Kirejevs (2 kategorijās).

Lielu pateicību no čempionāta organizatoru puses izpelnījās Karatē Akadēmijas „LFSKA” arbitri Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Jurijs Orehs un Jevģēnijs Sergejevs - par kvalificētu un objektīvu arbitru darba nodrošināšanu turnīrā.

Čempionāta noslēguma sanāksmē Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars (7. dans) ar karatē federāciju un klubu pārstāvjiem apsprieda tālākās sadarbības jautājumus.

Visi stiprākie kaimiņu valstu karatisti pulcēsies Daugavpilī, lai piedalītos Starptautiskajā Karatē turnīrā “IX Karate Grand Prix Daugavpils Fortress”, kas notiks šī gada 07. jūnijā Daugavpils pilsētas 745. gadadienas svinību programmas ietvaros.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem partneriem par atbalstu un mērķtiecību!

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru