Intervijas

10 augusts

Vārda dienas:
Audris, Brencis, Inuta

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
26 .. 28 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 6. marts 2020 | 19:52

XXVI Baltijas karatē čempionāts

Publicitātes foto

Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās „XXVI Baltic Karate Championship”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Turnīrs notika „CIDO” arēnā dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Grūtā konkurentu cīņā Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” komanda izcīnīja 3 pirmās vietas!

Par čempioniem savās kategorijās kļuva Andrejs Ļaļins un Sergejs Kirejevs (2 kategorijās).

Lielu pateicību no čempionāta organizatoru puses izpelnījās Karatē Akadēmijas „LFSKA” arbitri Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Jurijs Orehs un Jevģēnijs Sergejevs - par kvalificētu un objektīvu arbitru darba nodrošināšanu turnīrā.

Čempionāta noslēguma sanāksmē Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars (7. dans) ar karatē federāciju un klubu pārstāvjiem apsprieda tālākās sadarbības jautājumus.

Visi stiprākie kaimiņu valstu karatisti pulcēsies Daugavpilī, lai piedalītos Starptautiskajā Karatē turnīrā “IX Karate Grand Prix Daugavpils Fortress”, kas notiks šī gada 07. jūnijā Daugavpils pilsētas 745. gadadienas svinību programmas ietvaros.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem partneriem par atbalstu un mērķtiecību!

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru