Intervijas

1 jūnijs

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Vārda dienas:
Bernedīne, Biruta, Mairita

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 6. marts 2020 | 19:52

XXVI Baltijas karatē čempionāts

Publicitātes foto

Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās „XXVI Baltic Karate Championship”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Turnīrs notika „CIDO” arēnā dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Grūtā konkurentu cīņā Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” komanda izcīnīja 3 pirmās vietas!

Par čempioniem savās kategorijās kļuva Andrejs Ļaļins un Sergejs Kirejevs (2 kategorijās).

Lielu pateicību no čempionāta organizatoru puses izpelnījās Karatē Akadēmijas „LFSKA” arbitri Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Jurijs Orehs un Jevģēnijs Sergejevs - par kvalificētu un objektīvu arbitru darba nodrošināšanu turnīrā.

Čempionāta noslēguma sanāksmē Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars (7. dans) ar karatē federāciju un klubu pārstāvjiem apsprieda tālākās sadarbības jautājumus.

Visi stiprākie kaimiņu valstu karatisti pulcēsies Daugavpilī, lai piedalītos Starptautiskajā Karatē turnīrā “IX Karate Grand Prix Daugavpils Fortress”, kas notiks šī gada 07. jūnijā Daugavpils pilsētas 745. gadadienas svinību programmas ietvaros.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem partneriem par atbalstu un mērķtiecību!

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru