Intervijas

2 aprīlis

Vārda dienas:
Irmgarde

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Ceturtdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sabiedrība | 26. februāris 2020 | 17:39

Māju Gaismas ielā 7 plāno izmantot pašvaldības vajadzībām

24. februārī Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti skatīja divus jautājumus par daudzstāvu dzīvojamo māju Gaismas ielā 7. Sēdes rezultātā bija nolemts neapstiprināt pirms neilga laika notikušās izsoles rezultātus un ieplānot ēkas izmantošanu pašvaldības dzīvojamā fonda paplašināšanai.

Janvāra beigās notika īpašumtiesību izsole mājai un zemesgabalam Gaismas ielā 7. Pēc izsoles deputātu rīcībā nonāca informācija par iespējamiem pārkāpumiem tās norisē. Tāpēc situācija ar daudzstāvu māju tika vērtēta atkārtoti, ņemot vērā aktuālo informāciju gan par izsoles norisi, gan par objekta tirgus vērtību un iespējām to atjaunot. Ar balsu vairākumu deputāti neapstiprināja izsoles rezultātus un atzina objektu par lietderīgu pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

Ēkas dzīvojamā platība ir 6899,8 m2, tajā ir 105 2-4 istabu lieli dzīvokļi. Lai tā būtu derīga dzīvošanai, jāveic vienkāršota rekonstrukcija, kas paredz siltumapgādes sistēmas, elektroinstalāciju un ūdensvada sistēmu atjaunošanu, kā arī citus remontdarbus. Piesaistot aizdevumu ar pašvaldības sniegto garantiju, tos varētu veikt SIA „DDzKSU”. Šī dzīvojamā fonda sakārtošana ļautu pašvaldībai nodrošināt dzīvokļus rindā esošajiem iedzīvotājiem, kuru vidū ir vairākas daudzbērnu ģimenes, kā arī piešķirt dienesta dzīvokļus speciālistiem, kas uzsāks darbu pilsētā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru