Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 24. februāris 2020 | 12:21

Daugavpilī atsavinātas 30 tonnas dīzeļdegvielas

LRPP

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas likumsargiem kārtējais veiksmīgais sasniegums nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā! Operatīvās informācijas apstrādes laikā tika atklāti pārkāpumi, kuru rezultātā tika konfiscēti 30 000 litri dīzeļdegvielas, divi kravas transportlīdzekļi un aizturētās divas personas.

Reaģējot uz iegūto informāciju 17.februārī likumsargi Daugavpilī veica kādas publiski nepieejamas teritorijas apskati. Pārbaudes laikā tika atklāta nelikumīga degvielas pārsūknēšana no ārvalstīs reģistrēta transportlīdzekļa uz Latvijā reģistrētu kravas transportlīdzekli. Veicot dokumentu pārbaudi, likumsargi atklāja, ka tie ir viltoti un neatbilst parvadājamajai kravai.

Uz vietas tika aizturētas divas personas - 1984.gadā dzimis vīrietis, kurš nav Latvijas republikas pilsonis un 1972.gadā dzimis Latvijas pilsonis. 1984. gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.
Par doto faktu uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 220.1 panta 1.daļas par nelikumīgu naftas produktu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) un realizāciju par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru