Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
9 .. 11 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. februāris 2020 | 17:23

Daugavpils jauniešu līderi attīstīs Latgales jauniešu centru tīklu

Biedrība “IIC DINO” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu organizē izbraucienu pa Latgales jauniešu centriem. Izbraucienā piedalīsies jaunatnes lietu speciālisti un darbinieki, kā arī jauniešu organizāciju līderi. Izbrauciens notiks projekta “Es par Latgali” ietvaros.

Projekta vispārējais mērķis: Atbalstīt un attīstīt jauniešu centru tīklu Latgales novadā ar mērķi stiprināt Latvijas jauniešu valsts gribu un piederības sajūtu savai valstij un kopienai, uzlabojot jauniešos politiskās sabiedrības atbildību.

Projekta tiešais mērķis:

Atbalstīt un attīstīt jauniešu centru tīklu Latgales reģionā.
Veicināt Latgales jauniešu līderu izpratni par savu lomu reģiona attīstībā un sekmēt pilsoniskumu un valsts gribu.
Attīstīt jauniešos pasākumu organizatoriskās prasmes, iesaistot viņus dažādu aktivitāšu un pasākumu plānošanas procesā.
 

Izbrauciena laikā jaunieši un speciālisti pētīs pastāvošo situāciju Latgales jauniešu centros un sadarbības iespējas. Šī projekta realizēšana dod iespēju izveidot ciešu sadarbības saikni starp jauniešu centriem Latgalē. Tas veicinās jauniešu iesaisti pasākumu organizēšanā, palīdzēs jauniešu centriem palielināt pasākumu apjomu un kapacitāti, kā arī palielinās jauniešu skaitu, kas iesaistīti Jauniešu centra darbībā.

Aktivitāte tiek īstenota, balstoties uz British Council programmas “Active Citizens” metodoloģiju. Projekts “Active Citizens” veicina pozitīvas pārmaiņas kopienās un to ilgtermiņa attīstību, radot iespēju kopienu pārstāvjiem iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī veidojot platformu, kur satikties, mācīties un kopīgi darboties, lai risinātu sabiedrībai aktuālus jautājumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “IIC DINO”

Daugavpils
 

Pievienot komentāru